2752
2734
عنوان

میخوام از یه پسر عذر خواهی کنم😊🙂

572 بازدید | 73 پست

اگه هستید متنو بزارم بگید خوبه یانه

در ضمن ایشون معروفه و واقعا هم من خیلی بد جور کنه بازی درآوردم و شخصیت طرف و خورد کردم اونکه همیشه ج میداد تازگی ج نمیده

بزارم؟

بزار

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام حالتون خوبه؟

میدونم الان تو دلتون میگید دوباره پیام داد😂

میخواستم بگم اگر از دستم ناراحتید من ازتون عذر میخوام تا الان هیچوقت از کسی عذر خواهی نکردم جز شما (یه کارید مزه عذر خواهی رو بچشم😂)

من این چند وقته بچه بازی زیاد درآوردم شاید هرکسی جای شما بود قطعا بلاک میکرد یا چیزی میگفت ولی سما مثله برادر بزرگترم فقط گوش کردید

میخواستم همون روز بازیگر بهتون تبریک بگم که ف‌یلتر وصل نشد

ولی نمیخوام حسرتش به دلم بمونه

روز بازیگر با خیلی تاخیر مبارک

شما تنها بازیگری هستی که انقدر خاکی و مهربون هستید

امید وارم در آینده هم همینطور بدرخشی

ببخشید خییل مزاحمتون میشم

2731
سلام حالتون خوبه؟ میدونم الان تو دلتون میگید دوباره پیام داد😂 میخواستم بگم اگر از دستم ناراحتید م ...

خط چهارمت رو پاک کن 

ممکنه فکر کنه بهش حس خاصی داری قشنگ نیست 

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
سلام حالتون خوبه؟ میدونم الان تو دلتون میگید دوباره پیام داد😂 میخواستم بگم اگر از دستم ناراحتید م ...

وایی پیام نده 

ول کن میگه دختر چقدر خنگع پسرا خوششون نمیاد از اینهمه معذرت خواهی 😐

یه اشکال دیگه اینکه بعضی از فعل هات جمع هست بعضی هاش مفرد 

یا همه رو جمع بنویس یا مفرد 

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
بقیه اش خوبه؟؟؟

اره 

2706