2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست

توجه#  

امیدوارم کسایی که رفتن تاپیک جدید موفق باشن وبا انگیزه به هدفشون برسن😊

کسایی هم که همینجا خواننده خاموشن یا گاهی میان ناراحت نشن اینجا از قدیم رسمه که همه به فکر خودشونن😏من همینجام✋حتی اگه یه نفرم باشه همراهیم کنه خوبه💑💑💑هر کی باهامه لایک کنه لطفا😘😘😘😘

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توجه#  

امیدوارم کسایی که رفتن تاپیک جدید موفق باشن وبا انگیزه به هدفشون برسن😊

کسایی هم که همینجا خواننده خاموشن یا گاهی میان ناراحت نشن اینجا از قدیم رسمه که همه به فکر خودشونن😏من همینجام✋حتی اگه یه نفرم باشه همراهیم کنه خوبه💑💑💑هر کی باهامه لایک کنه لطفا😘😘😘😘

توجه#   امیدوارم کسایی که رفتن تاپیک جدید موفق باشن وبا انگیزه به هدفشون برسن😊 کسایی هم که ...

ساراجون چرا ناراحت میشی ؟؟؟!!!!!!ماهمه دوستیم تقریبا همه رو تگ کردیم قرارشد هرکسیم یادتون هست تگ کنید قرارنیست بدون هم باشیم که 😍😍😍😍بیا لطفا بی تو صفا نداره

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2728

بچه ها هرکی میخواد رژیم سریع بگیره دیگه حرفی نزنه و تو خصوصی هماهنگ بشید 

تموم کنید بحث رو 

به کالری شماریتونم ادامه بدید 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
ساراجون چرا ناراحت میشی ؟؟؟!!!!!!ماهمه دوستیم تقریبا همه رو تگ کردیم قرارشد هرکسیم یادتون هست تگ کنی ...

فدات بشم😘من اینجا همه پستارو میخونم تگمم نکنید میدونم چی به چیه😀ولی همینکه یه عده هر چن وخ یه بار میان غر میزنن که تاپیک أه شده واوه شده ومیرن تاپیک میزنن بدتر نظم اینجارو بهم میریزه😏کسایی که فقط میان تا غر بزنن همون بهتر که اینجا نباشن

بچه ها هرکی میخواد رژیم سریع بگیره دیگه حرفی نزنه و تو خصوصی هماهنگ بشید  تموم کنید بحث رو&nbs ...

اینجارو که دیگه خانوما تعطیل کردن😒قانونم میزارن از خودشون😑تاپیکم میزنن حالا😄

اینجارو که دیگه خانوما تعطیل کردن😒قانونم میزارن از خودشون😑تاپیکم میزنن حالا😄

من فکر کردم همه موافقن و رفتم اونطرف بدون اینکه اینحارو بخونم بعد اومدم دیدم عه اعتراض هم هست 

الان چرا نمیای اونطرف عزیزم !

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3027321&slug=زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-پیرو-بامداد-خمار&postId=98380253

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها این لینک تاپیک جدیدمونه هممممه خواستن ک تاپیک جدید بزنیم چون همه تعداد صفحه ها رفته بالا و هم کسی نیس ک مدیریت کنه؛هرکی خواست بیاد خوشحال میشیم🤗

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
فدات بشم😘من اینجا همه پستارو میخونم تگمم نکنید میدونم چی به چیه😀ولی همینکه یه عده هر چن وخ یه بار ...

گلم فقط من اومدم نظرمو گفتم.😥😢..همه به غیر از شما راضی بودن...حالام دیگه لطفا بی احترامی نکن گلم...

همین که اونجا نظم داره و هر کی هر کی نیست کافیه...😢

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3027321/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-پیرو-بامداد-خمار?postId=98380825

تاپیک جدید بیایید...

شروع جدید۹۸/۳/۱۹...وزن:۷۴/۸۰۰😨😨😨          وزن فعلی72/300...هدف اول:۶۹...هدف دوم:۶۴...هدف سوم:۵۹...هدف چهارم:۵۶...هدف اصلی:۵۴
گلم فقط من اومدم نظرمو گفتم.😥😢..همه به غیر از شما راضی بودن...حالام دیگه لطفا بی احترامی نکن گلم.. ...

مامان رادوین الان مسافرته نیس

زینب چن وخته کم میاد

مونا گف بزودی میاد پیشمون

دو سه نفرم الان اسمشون خاطرم نیس

خواننده های خاموش

و...

اونام موافق بودن؟نگو مهم نیس که اونا از شما فعال تر بودن تو تاپیک😏

هییییییییی خواهر داغ دلمو تازه کردی😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3027321&slug=زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-پیرو-بامداد-خمار&postId=98380253

تاپیک جدید با مدیریت زیبا

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2706