2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست
ن صفحه اخر تاپیکمو بخون میفهمی ۵تومن پول دادم دست وحید باید با چرب زبونی ب هوای طلا بگیرم هم گرفتم ...

آره ایول تا میتونی بچابش بعد یه هو بزار برو بچه هاتم بلاخره میگیری خدایه اونا هم بزرگه مطمئن باش هیچ کی دلش به آدم نمیسوزه غیر خودم آدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دوستای خوبم من دیروز عمل کردم پاهامو قبلشم خونه تکونی داشتم ولی رژیممو رعایت کردم تا الا ۵۰۰ کالری خوردم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

غذای_رژیمی#  

ناهارامروزمن،کتلت باسبزیجات معطر.باماهی تابه رژیمی درست کردم😊

@هستی،بانو    

مقدارموادم به نظرت چطوره؟؟؟

150گرم سیب زمینی

50گرم گوشت

10گرم آردسوخاری

50گرم تخم مرغ

مقداری سبزیجات معطر

5گرم روغن

50گرم پیاز.که باسی گرم نون سنگک کالری غذام513شد

2738
نوش جونت  من فردا خواهرو داداشم میان خونمون هنوز قطعی نیست تا شب بهم خبر میدن  نمیدونم ش ...

همین تی تاپ بپذ یک تیکه بخور

یا کلا ندرست اگ انتحاری میزنی

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
آره ایول تا میتونی بچابش بعد یه هو بزار برو بچه هاتم بلاخره میگیری خدایه اونا هم بزرگه مطمئن باش هیچ ...

اره الان اومده حونه نهار خورد برام دوتاا لاک هم خریده

و اینا منم گفتم طلا ارزونه و اینا گفت تاشب ۲تومنت بهت میدم ۳تومن بعدا میدم ب نظرت این دو تومن برا خرج نشه برم یک انگشتر بگیرم؟

چراعزیزم بلادوره😊

ریشه ناخنای شست پامو سوزوندم عزیزم 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
چقد لذیذ دیده میشه.دلم خاست. منم آبدوغ خیار زدم بر بدن.     اینقدر گرمه که فقط همین بهم ...

نوش جونت عزیزم.عاشق کتلتم.ازترس که چاق نشم درست نکردم.امروزدیگه دلموزدم به دریاوباکمترین روغن درست کردم😊

میشه دستورشو بگی.چحوری پف کرده زیاد.همچی نوشتی دلم خواست.لطفن بگو

چشم عزیزم الان برات کپی میکنم

ولی پف زیاد کیک یک رمز داره

اونم اینکه ک تخم مرغ و شکر اول بین ۸تا۱۰دقیقه بزنی تا حجمش۲یا۳برابر بشه

بعد ک شیر وروغن ریختی ۵دقیفه بزنی 

بعد ک مواد اردی رو ریختی کم هم بزنی چون پفش میخوابه

2706