2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804976 بازدید | 290067 پست

غذای_رژیمی#  

اینم شام من ببخشید ترو تمیز تو کاسه نیست بخاطر موهام اعصابم خرده😢😢😢😣😣😣😣

کالری مصرفی تا الان 8۱

قبل خواب یه خرما با یه استکان شیر میخورم بعدش لالا

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
خخخ باور کن عجیب کوچیکتر شده شکمم

پس حس تو راستگوو‌ هس ، بچه ی خوبیهه😒

خیلی خوبه که شکمت داره کوچیک میشه!!💪💪💪

سایز کشیی حتما چکت میکنم ببینم در‌چه اوضاعیی،، حست دروغ گفته باشه،، با من طرفه😤

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

غذای_رژیمی#   اینم شام من ببخشید ترو تمیز تو کاسه نیست بخاطر موهام اعصابم خرده😢😢😢😣😣😣😣 ...

تا الان ۸۱ تا خوردیی

یا خدااا😫😫😫 چه جوری خوردی شده ۸۱،، ضعف کردم یهوو😦

راستی نوش جونت😋

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
 تا الان ۸۱ تا خوردیی یا خدااا😫😫😫 چه جوری خوردی شده ۸۱،، ضعف کردم یهوو😦

چمیدونم والا از صبح تا حالا فقط همین از گلوم پایین رفته از ناراحتی

2738
آهان ممنون 😘

اگه فیبر دریافتی کنار کربوهیدرات بره بالا موردی نداره،سیب زمینی کربو طبیعی هست موردی نداره به جاش از سنگگ استفاده میکردی ،به نظرم غذات خوب بود 

نمیدونم چقدر شد ساندویچ سوسیس بندری خوردم خاستم خودمو با خوردن ارضا کنم نشد😔وحید هم اومد بدتر بچه هامو زد اعصابم خرررابه فردا صب ساعت۶میرم دو خدا کنه اروم بشم بتونم رژیم یریم

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
چمیدونم والا از صبح تا حالا فقط همین از گلوم پایین رفته از ناراحتی

خیلی کم خوردیااا

۸۱ اصلا تو مخم نمیره😰

به خاطر موهات اشتهاا نداری؟؟؟

نون سنگک خیلی وقته نخوردم دسترسی ندارم متاسفانه  باگت چی ؟ اونم کربوهیدراته ؟

اره باگتم کربو هست خب سنگک بگیر فریز کن من ۱۰۰۰۰تومن سنگک ماشینی میخرم به تکه های ۳۰گرمی تکه میکنم میزارم فریز همیشه در دسترس دارم قبل تموم شدن دوباره میخرم

2706