2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
وا خو شوهرت بگه مگه بچه ای زوری بریزه تو حلقت نخور......جدی بگو ن نمیخورم بدتر من توام ک بدت نمیاد ...

رها هم یه بار گفت شوهرم دستامو گرفت بزور پفک بزاره دهنم یادته.شوهر منم میگه باید بخوری .نخورم وزنش زیاده میشینه رو پام بزور میگه غذا بخور.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بوخودا مادر این حرکات اصن عادی نیستن😯😫 بیم جان اسمونی رو دارم 😂😂😂

باز خوبه گودزیلای من فقط ترحم میکنه به حالم میگه دلم میسوزه تو انرژی از کجا میاری و برا غذاهام شکلک درمیاره دیگه اینکارا رو نمیکنه جای شکرش باقیه😂

2738
فست زیاد اذیت میشی و باز نسبت به غذا حریص  همون برنامه قبل رو برو بدون ناخونک اگه میتونی خگخ ر ...

منم همینارو میخورم ولی سیب دوس ندارم میشه پرتقال بخورم؟؟؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
باز خوبه گودزیلای من فقط ترحم میکنه به حالم میگه دلم میسوزه تو انرژی از کجا میاری و برا غذاهام ...

اره گودزیلای بخ بخت منم کلا با تغییر سبک زندگیم مجبور شده کنار بیاد😂😂😂 تازه عذاب وجدان میگیره همش میگه چقد خوبه تو میتونی اینقد کنترل کنی من نمیتونم اینجوری باشم بعد روزی که من خیلی سبزیجات میخورم اینم میگه شام نمیخورم فردا یادش میره بازم میخوره😂😂😂😂😂ولی اصن چاخ نمیشه 😞😞

بوخودا این کارا رو بکنه میخوابونم دهنش مث بابا پنجعلی🤣🤣🤣

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
رها هم یه بار گفت شوهرم دستامو گرفت بزور پفک بزاره دهنم یادته.شوهر منم میگه باید بخوری .نخورم وزنش ز ...

وای دیوووووونس😱😱😱😱

فک کنم رها نخورده بود از اون پفک😃😃

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
اره گودزیلای بخ بخت منم کلا با تغییر سبک زندگیم مجبور شده کنار بیاد😂😂😂 تازه عذاب وجدان میگیره همش ...

من نمیخوابونم تو دهنش کم محلی میکنم وای شهرزاد به شدت بدش میاد من کم محلی کنم بهش یعنی آتیش میگیره 😂😂😂

2706