2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
برگشت ب وزن ۵۶ و برام نداره؟؟؟ممنون مچکرم

نه عزیزم اگه ورزشت رو‌کم نکنی مشکلی نداره ولی میتونی هفته ی اول رو کم کم کالریت رو بالا ببری 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بامداد جون من بچه شیر میدم اگه فست ها رو نگیرم چی میشه  

نگیر عزیزم چون بچه شیر میدی سختت میشه ولی با ۱۸۰۰ شروع کن ورزش حتما داشته باش و کمتر از کالریت نباش 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
نه عزیزم اگه ورزشت رو‌کم نکنی مشکلی نداره ولی میتونی هفته ی اول رو کم کم کالریت رو بالا ببری 

مرسی عزیزم ن ورزشم روزی دو ساعتو دارم

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2728
مرسی تو خیلی خوبی بامداد جون 

قربونت خودت خوبی 😍😍😘😘😘

دوستان اینم رنگو هایلایت من  نسکافه ای با لایت کرم صورتی خودم خیلی راضیم ولی تو عکس بنظرم خوب ...

مبارک باشه خیلی خوشگل شده

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
دوستان اینم رنگو هایلایت من  نسکافه ای با لایت کرم صورتی خودم خیلی راضیم ولی تو عکس بنظرم خوب ...

جانااااان😍😍😍😍

خیلی اوشدلیه💋💋💋

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2738
قربونت خودت خوبی 😍😍😘😘😘

الهه جون چند صفحه قبل سوال ازت پرسیدم میشه راهنما یی کنی؟

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

سلام من سؤال دارم قدم 165 یا 164 فکرکنم وزنم 62 کیلو به نظرتون من چاقم؟؟؟ البته هیلکم توپوره و لگنم پهنه یعنی برا بارداری لاغرکنم؟؟؟؟آخه من ازصورت لاغر میشم 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
انگیزه#  

و اینکه وسط رژیم موفقیت آمیزت باردار شی چی؟؟؟اینم به معنای شکست نیست؟؟؟😢😢😢

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

سلام میگم این چالشی ک عکس گذاشتم و واسه باس نه آخرش هر روز میزنه ۹۲.چرا؟

سلام الهه جون خوبی؟من 700 گرم کم شدم شدم 53500 ولی دور نافم 81 دور کمر پایین تر از دور نافم 87😳😳😳 ...

عزیزم با ۷۰۰ گرم که خیلی تغییر سایز نداری 

و اینکه شکمت شل شده خوبه تا شل نشه آب نمیشه چون شل شده اومده پایین زیر شکمت بزرگتر میشه ولی با ورزش و صبر و تغذیه درست کم کم پوست خودش رو جمع میکنه 

من حتی به وزن هدفم هم رسیدهذبودم چون شکمم شل بود بزرگتر بود الان با ورزش و زمان خیلیییی جمع تر شده 

2706