2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804967 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😄😄😄😄 اومدم نی نی سایت یکم انرژی بگیرم😍😍😍😍

برو انرژی مارم گرفتی گشنم شد 😂😂

شوخی میکنم تو می تونی

طاقت بیار صبح میشه این شب سیر میشه اون شیکم وامونده 😝

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
برو انرژی مارم گرفتی گشنم شد 😂😂 شوخی میکنم تو می تونی طاقت بیار صبح میشه این شب سیر میشه اون شی ...

ژووون استاده انرژی گرفتنم😆😄

طاقت میااارم.خوردنش به عذاب وجدانه بعدش نمی ارزه.

وزن اولیه۶۵وزن فعلی۵۷هدف۵۵(شروع رژیم یک اسفند۹۷)
2731
شوخی میکنم بابا اره درکش میکنم منم ک از همه خنگ ترم اینجا🤣🤣

نه بابا این چه حرفیه دختر مهربون 😊😊😊😊

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 

انگیزه#  

اگه با اندام خوب و لباس زیبا حالتون خوبه و حس خوبی دارید براش بجنگید مطمئن باشید پیروز میشید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
خب عزیزم اونچیزی که هستی رو بروز بده.حالت تهوع داری کاملا نشون بده. نتونستی غذا درست کنی از قبلش بهش ...

از این به بعد اینکارو میکنم

چون واقعا دیروز از رفتارش ناراحت شدم

با اینکه ظهر بهم زنگ زد گفت ناهار چی داری؟ گفتم نه حوصله شو داشتم نه میتونستم چیزی درست کنم به زور دارم نیمرو میخورم

بازم غروب که اومد اونجوری کرد خیلی ناراحت شدم

تازه حتی به گفتم نمیخوری یه لحظه برات یه چیز ساده درست میکنم، اونم یه اخلاق بد داره شروع میکنه لج کردن که نه اینو نمیخوام اونو نمیخوام😐😐😐

از این به بعد حرفایی که گفتیو انجام میدم

عزیزم بارداری با بقیه جریانای زندگی فرق میکنه اونم شمایی که کلی انتظار کشیدین تا وروجک جون بیاد تو د ...

اخه چندبار گفتم

گفت مگه نمیگفتی باردار شی همه اینا رو تحمل میکنی؟ 

الانم تحمل کن غر نزن😑😑😑😑

2738

سلام صبح همگی خوش

من امروز رژیم نسکافم ولی ظهر مهمون دارم نمیدونم چکار کنم چون جلوی مهمون که نمیسه ناهار نخورم نمیدونم امروز فست باشم از فردا شروع کنم موندم تو کار خودم  

تعجبی اینقد الان تاپیک خلوته  

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

سلاااام صبحتون بخییییر 

امیدوارم همهههه این روزو با موفقیت بگزرونین

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه
سلام صبح همگی خوش من امروز رژیم نسکافم ولی ظهر مهمون دارم نمیدونم چکار کنم چون جلوی مهمون که نمیسه ...

سلام عزیزم اگه مهمون داری نگیر چون واقعا نمیشه 

پروتیین بگیر حداقل مرغ و سالاد میتونی بخوری 

اگه هم نتونستی امروز کالری شماری معمولی باش فردا شروع کن 

سلام صبح بخیر دوستای عزیزم 😗😗😗😗😗😗😗

سلام خوشگلم 😘😘♥️

سلاااام صبحتون بخییییر  امیدوارم همهههه این روزو با موفقیت بگزرونین

سلام گلم 😘😘♥️

بچه ها هر اونایی که شروع کردن به رژیم سریع هر سوالی داشتن بپرسن 

2706