2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806009 بازدید | 290067 پست
😆😆😆😆😆😆😆این یه چشمشه

😤😤😤 چیشده ؟؟ ریاضی تغییر کرده ؟؟😂

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیتونم گل من  خودم تو تل نیستم

عزیززم امکان ش نیس نصب کنی

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2731
بامداد جون پست بالامو خوندی !!  بنظرت چه دکتری باید برم

عزیزم من فکر کنم به فرم بدنت ربط داره یکی از دوستای منم همین مدلیه کلا رون و پاهاش خیلی لاغره هر جاییش چاق بشه رونهاش چاق نمیشه 

حتی بعضی مردها همینمدلی هستن و با ورزش و عضله سازی درستش میکنن بنظرم ورزش تو خونه برات مناسب نیست برو باشگاه و زیر نظر مربی بدنسازی کار کن و پاهات رو‌حجم بده من تو باشگاه دیدم یسریا که حجم دادن مثلا به پاها یا باس ن و خیلی هم عالی شدن 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
😂😂😂😘😘😘 دلم برای هشتگ هات پوسید منم😚😚

بامداد خمار عاشقتونه# عاشقتم# 😍‍ 

حسییین_توروحت# 😝

سلام عزیزم 😘😘 خب من فکر کردم بچه های حرف گوش کنی هستن 😑

عزیزم میشه لطفاً تند تند بیای تاپیک وقتی هستی انکیزمون بیشتر میشه . 

بعد یه سوال پفیلا ۲۵ گرم واقعا ۸۸ تا کالری داره ؟

حالا که همه میگن منم بگم بی انگیزه شدم قبلا تو تاپیک میومدم پر انرژی بود منم انرژی میگرفتم الان همش ...

با انگیزه باش 😒🔫

عزیزم من فکر کنم به فرم بدنت ربط داره یکی از دوستای منم همین مدلیه کلا رون و پاهاش خیلی لاغره ه ...

پس باید تا یکی دوسال دیگم صبر کنم اه😑😑😑

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
عزیزم میشه لطفاً تند تند بیای تاپیک وقتی هستی انکیزمون بیشتر میشه .  بعد یه سوال پفیلا ۲۵ گرم ...

چشم 

پفیلا ۲۵ گرمش ۹۷ کالری داره 😝

2706