2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804981 بازدید | 290067 پست
گزارش#   سحري:كته+كباب تابه اي+گوجه+ماست+خرما+چاي+سيب+هندوانه(٥٦٣) افطار:نان سبوس دار١٠ ...

خوبه افرین.

کیک یزدی یه دونه ش 100 تا داره.

فعلا جا داری عزیزم. کالریتو پر کن.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان من منها۲۰۰ کردما بچه شیرمیدم یه سوال دیگه الان من وزنم کم شده  کالری دریافتیمم تغییرم ...

همه منهای 200 کردیم عزیزم.با فست 700.بخاطر کرونا که سیستم ایمنی مون نیاد پایین.

ولی قبلا منهای 100میکردیم با فست500.یا منهای 200 بدون فست.

هر 5 کیلو که کم کردی 100 تا از کالری مجازت کم کن.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
2731

@kiarash_mami    ‍ 

طاعاتتون قبول😋

سحری:خوراک کدو و مرغ_گوجه_خیار (کالری ۱۷۳)

افطار:حلوا شیره ۴۰ گرم_لواش ۴/۳_گوجه ۱ عدد_خیار ۱عدد_بامیه ۴ گرم_سبزی خوردن_چای_پنیر ۴/۳ قوطی کبریت (۵۱۱)

شام:برنج ۲ق_تن ماهی ۲ ق _سبزی خوردن (۱۲۱)

م.و:شیر ۱لیوان_بادام ۱۰ عدد_پرتقال ۲ عدد_بامیه ۴ گرم  (۳۸۵)

کالری دریافتی  ۱۱۹۲

کالری مجاز ۱۳۴۰

چون فست نمیگیرم کالریمو کم کردم

اب :سعی میکنم ۸ لیوان بخورم

ورزش ۱ ساعت هوازی و قدرتی و چالش شکم

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
سلام سهیلا بانو خوبی اخطار گزارش ندادن دیروزمو ندیدم  حالم خوب نبود زیر سرم بود ازبس سرگیجه داش ...

گرارش امروزته یا دیروز؟؟

خوب بود.

چرا مریض شدی؟؟؟ضعیف شدی شاید.ی مدت برو تثبیت.

چشمت بی بلا عزیزم❤خودمم همینم😂

خدا سلامتی بده بهتون.دلتون شاد لبتون خندون زندگی وقف مرادتون سفرتون پر برکت😍

💚گروه سبز💚    #گروه سبز  وزن شروع ۷۷ وزن ایده ال ۶۸ هدف اول ۷۲ 😊قد ۱۶۵.وزن تاریخ ۹۹/۲/۷ ۷۵.۵_۲/۱۴  ۷۴.۵     وزن  ۷۳.۵ وزن ۳/۲۶   ۷۲.۶۰۰ 😍_هدف اول    ۷۲🤩🤩👍-هدف دوم   ۷۰🤩🤩👍-۵/۱۶  وزن  ۶۹/۸۰۰   🤩وزن ۶۷/۸۰۰  به هدفم رسیدم 🥰🥳🥳🥳م  تاریخ شروع رژیم ۹۹/۰۱/
2738
نه😂😂😂😂😂😂دخملو بردم حمام😂😂😂😂😂😂😂😂 لختک بلا کشیدم😂😂

ای جاااان😍😍.

چ باربی هم هس مث خودت😄

@donyay_kochak    

گزارش#  

سحری =تخم مرغ با تن ماهی ۵ ق غ+نان لواش ۲ کف دست +چای ۱ لیوان+خرما سه عدد=۲۵۴.۵کالری

افطار:کاچی ۵۰ گرم+نان سنگک ۲ کف دست+خرما ۳ عدد+سبزی خوردن ۱۰گرم+شربت پرتقال نصف لیوان=۴۷۶.۳

میان وعده=چای ۲ لیوان+خرما ۴ عدد +خیار۳عدد+حلوا ارده ۲۰ گرم=۱۹۷کالری

کل کالری ۹۲۷.۸ 

ناهار ۳ عددنان محلی خوردم 

امروز دندونم درد میکرد مجبور شدم دارو بخورم روزه مو باطل کردم

آب ۸ لیوان 

ورزش یه ربع 

مولتی ویتامین هم خورده میشه

ببخشید دیر گزارش دادم😊

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

غذای_رژیمی#  

گزارش_تثبیت#  

@بامدادخمار    

صبحانه شیرقهوه+خرما

ناهار100گرم پلوبدون روغن+100گرم سینه مرغ که فسنجون شده😀به جای شکر،داخل فسنجون کشمش ریختم،وگردودرسته ریختم که قبلاکالریش حساب شده.

شام خرماخشک 

میان وعده هندوانه

ورزش پیاده روی چهل وپنج دقیقه درخانه.

الهه جان من اون مقدارسیرروچطوری حساب کنم،آخه کرفس ترشی سیرنداره،من سیررووزن می کنم وداخل برنامه خودسیررومی زنم،به نظرتون درسته؟؟؟

@مامانجوجوبودم    

گزارش

سحری نخوردم

افطار سوپ شیر یه ملاقه

ساندویچ ژامبون نیم کمتر بود

ماهی ۵۰ گرم

خاگینه دوتا کوچولو

باقلوا ۲ تا😑

کاهو 

کالری ۷۳۳ 

مجاز ۱۱۶۰

برای سحری فردا ماهی با کاهو میخورم

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
غذای_رژیمی#   گزارش_تثبیت#   @بامدادخمار     صبحانه شیرقهوه+خرما ناهار1 ...

کرفس اصلا خیلی از غذا ها رو نداره آدم هم نمیدونه کالریش چقدره اون غذا😔😔😔

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سلااام❤من نت نداشتم جایی بودم عزیزم.

@donyay_kochak    

سحری تخم مرغ نیمرو ۲عدد+خرما۳عدد+تن ماهی+کاهو+ماست+نان جو ۱۹گرم جمعا۵۶۲کالری

افطار نان جو ۳۰گرم+پنیر خامه ای کم چرب ۳۰گرم+خرما۲عدد+گردو جمعا ۲۳۶کالری

میانوعده لواشک +سیب +پسته جمعا۱۱۰کالری

شام کباب تابه ۴۶گرم+نان لواش ۳۰گرم+گوجه+کاهو جمعا۳۰۶کالری

کالری مجاز ۱۲۰۰...مصرفی ۱۲۱۴

آب تاسحر ۸لیوان میخورم...ورزشم حلقه ۴۰مین+چالش شکم میرم تا یک ساعت دیگه.

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪
2706