2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805035 بازدید | 290067 پست
@zeinab123     دختررر کجاییی تووو بیااا یه تشریحح کامل کننن از خودت و کلاساات

سلاام خوبید 😙😙مرسی سمیه جون والا اینقدر سرم شلوغه با خودم نمیرسم چه برسم بقیه کارام😫کلاس خیاطی از بک طرف مهمون داری و مسافرت از یک طرف .تو چه خبرا چه کارا میکنی😍😍😍

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم خواهرم خوبی الان؟چقد دلم برای دورهم بودنامون تنگ شده😢

وااااااااااااای سارا کمرم شکست اینقدر امروز کار داشتم اخه اخر هفته برامون مهمون میاد چند روز 

امروز همش درگیر کار و تمیز کردن خونه بودم هنوزم تموم نشده باور میکنی همین الان نشستم 

اره واقعا یاد اون روزاااااا بخیر یاد ورزش کردنامون گزارش دادنامون واقعا دلممممممممم لک زده برا اون روزااااااااا 

ان شاالله منم حال و حوصله ام برگرده 😳😳😳 

راستی امروز اصلاااااا برنج نخوردم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
سلاام خوبید 😙😙مرسی سمیه جون والا اینقدر سرم شلوغه با خودم نمیرسم چه برسم بقیه کارام😫کلاس خیاطی از ...

سلام زینب عزیزم خوبی؟؟؟؟دلم برات تنگ شدههههههه

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2728

گزارش#  

کالری مصرفی ۱۰۰۰

کالری سوزی ۸۵۰

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

خانما و خواهرای گل میشه یکی بهم رژیم بده؟منظکرم کالری میخام که کل هفته هر روز میتونم حداقل و حداکثر چقد بخورم؟

وزن فعلیم 84

قد 165

حتما باید فست رو بگیریم؟

Bmrم هم 1565 هستش

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
2738
سلام بچه ها خوبین؟؟؟؟؟ قربونتون برم دلم برای تک تکتون تنگ شده.😢😢😢😢😢بچه ها اصلا رفتنم دلیل خاصی ...

نگار عزیزم توروخدا نرو 😢😢😢😢😢😢😢😢اگه امکان داره برگرد 

فدای دل مهربونت بشم توروخدا این طوری که اینجا سوت و کور میشه 

ان شاالله که یه خونه خوب پیدا میکنی واقعا سخته درکت میکنم ذکر یا جواد الائمه رو زیاد بگو ان شاالله بری خونه خودت عزیزم 

برات دعا میکنم 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

منتظرت هستم 

نگار بخدا خیلی داغونم باور کن اینقدر غصه دارم هرکی منو میبینه میگه چیکار کردی با خودت چرا اینقدر داغونی چقدر از موهام سفید شده با اینکه مهمونا میان من همش لبخند دارم ولی انگار این لبخند رو نمیبینن اون چهره ناراحت و غصه دارم بیشتر معلومه 

به خودم اومدم دیدم دارم افسرده میشم دارم پیر مبشم در عرض یک ماه همسرم هم خسته شده از اینکه اینقدر بی حوصله شدم تو تنهایی هام گریه میکنم

باور کن  فقط میام اینجا اروممممم میشم انرژی خوب شماها بهم میرسه دانگار سالیان سال میشناسمتون. وقتی میبینم یکی یکی میرید واقعا دلم میگیره😢😢😢😢 امیدوارم دوستای دیگمون هم باز برگردن 

دوست دارم عزیزم 😘😘😘😘

سلام و شب بخیر.امشبم با کالری مجازم بستم.

دیشب خواهر شوهرم میگفت ،امشبم شوهرم میگفت منکه میدونم تو نمیتونی اینقدر به خودت سختی نده.😢😢

منم با این حرفا نه تنهآ روحیه ام ضعیف نمیشه بلکه سرسخت تر ادامه میدم🙌🙌🙌

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
گزارش#   کالری مصرفی ۱۰۰۰ کالری سوزی ۸۵۰

افرین سمیه جون امیدوارم همیشه موفق باشی

سلام و شب بخیر.امشبم با کالری مجازم بستم. دیشب خواهر شوهرم میگفت ،امشبم شوهرم میگفت منکه میدونم تو ...

عوض روحیه دادنه؟حالا بیچاره شوهر من پا به پای من یه روز در میون 7 کیلومتر پیاده روی میکنه،باشگاه ثبتنامم کرده

میگه تو لاغر شو هرچی بخای برات میگیرم

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟
خانما و خواهرای گل میشه یکی بهم رژیم بده؟منظکرم کالری میخام که کل هفته هر روز میتونم حداقل و حداکثر ...

گلم صفحه اولو بخون همه چی رو متوجه میشی.

وزنتو ضربدر بیست کن منهای ۱۰۰.این میشه کالری روزانت.

روزهای شنبه و سه شنبه روز فست هست یعنی زیر ۵۰۰تا اما چون تازه واردی تا یه ماه میتونی زیر ۷۰۰_۸۰۰ببندی.

روزای یکشنبه هم وزن کشیه.دهم هر ماهم سایز میگیریم گلم.

گروه نارنجی❤وزن اولیه:۷۳.۸۰۰❤وزن جدید:۷۰/۷۵۰❤ وزن هدف:۵۰.🏆❤هدف اول:۶۸❤هدف دوم:۶۳❤هدف سوم:۵۸❤هدف چهارم:۵۵❤هدف پنجم:۵۲❤هدف طلایی:۵۰❤گروه بامدادخمار❤❤❤❤❤
سلام و شب بخیر.امشبم با کالری مجازم بستم. دیشب خواهر شوهرم میگفت ،امشبم شوهرم میگفت منکه میدونم تو ...

سلام نگار جون خوش اومدی به جمع ما 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

افرین عزیزم اصلااااااااااااااااااا نا امید نشو بلکه مصمم تر به هدفت فکر کن. ما میتونیمممممم💪💪💪💪💪💪

امیدوارم موفق باشی عزیزم

2706