2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805054 بازدید | 290067 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا دعوا کردین؟

نمیدونم سر هیچی 

خوب نخابیده بود هی ب همه چیز گیر میداد داد وبیداد میکرد دیونه😑

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728
نمیدونم سر هیچی  خوب نخابیده بود هی ب همه چیز گیر میداد داد وبیداد میکرد دیونه😑

خدا عقل بده به این گودزیلاهای اخمخ😒😒

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
اون هیچ وقت یکشنبه رو نمیرفت که بره باد؟ 😐😐😐منظورت ورمه؟  نه تو بگو حتی یه اپسیلون

خوب خداروشکر 😙 چون نی نی دختر زیاد دیدم مامانا ورم میکنن.

خیلی هم عالی🤗

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
خوب خداروشکر 😙 چون نی نی دختر زیاد دیدم مامانا ورم میکنن. خیلی هم عالی🤗

من دختر خالم پسر داشت یعنی یه جوری ورم کرده بود که اصن یه وضعی😑😑😑

بعضیا یه جووووری رنگ عوض میکنن ، که بخاطر نقض قانون کپی رایت ،آفتاب پرست ازشون شکایت میکنه!!😏😏😏
2740
خوب خداروشکر 😙 چون نی نی دختر زیاد دیدم مامانا ورم میکنن. خیلی هم عالی🤗

من دخترخالم پسر باردار بود از همون ماه دوم عین بادکنک ورم کرد ماه آخر که دیگه نگم برات

چون به شدت شیرینی و شکلات و نمک میخورد تو بارداریش

ولی من خیلییییییی سعی میکنم نمک نخورم

من نمک فقط با آلوچه یا همون گوجه سبز میخوردم تو فصلش، تو غذاهام نمک خیلی کم میریزم، خیلیاااااا، به شوهرمم میگم اگه غذا کم نمکه سر سفره خودت به غذات اضافه کن

شیرینی شکلات هم زیاد نخوردم تا این دو هفته آخر که اونم بعد حرف ماما کلا گذاشتم کنار

😍🌷😘😘😘 الان یه جورایی کم اوردم‌ولی هیچی نمیگم دوست ندارم انگیزه بقیه کم شه  این هفته ۴۰۰ت ...

عزیزم به نظر من 400گرم کاهش خیلی بهتره ثابت موندن یا زیاد شدن عزیزدلم اصلا نا امید نشو عشقم

من دخترخالم پسر باردار بود از همون ماه دوم عین بادکنک ورم کرد ماه آخر که دیگه نگم برات چون به شدت ش ...

اره لامصب هر چیز میخوری از ی ورت میزنه بیرون😆😆😆

خدا عقل بده به این گودزیلاهای اخمخ😒😒

آمییییین 😏😂

اون هیچ وقت یکشنبه رو نمیرفت که بره باد؟ 😐😐😐منظورت ورمه؟  نه تو بگو حتی یه اپسیلون

خوش به حالتتت باد نکردیی

منم دوست دارم بدون باد باشم😏😏😏

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
 خوش به حالتتت باد نکردیی منم دوست دارم بدون باد باشم😏😏😏

من کاملا بدونه باد بودم😎

فاطمه جون چند روزه نمیبینت تو تاپیک کجایی حالت خوبه؟ وزن کم کردی یانه @حاجیه    

سلام عزیزم 400 گرم کاهش داشتم 

پسرم منو میبینه گوشی دستمه تبلت میگیره دستش دیگه منم سعی میکنم وقتی بیام که اون خواب باشه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲