2737
2734

سلام دوستان با نامزدم رابطه م‌ق‌ع‌د‌ی داشتم که مایع داخلش خالی شد بلافاصله بعدش هم تخلیه شد و شستشو انجام شد...چون زمان تخمک گذاریم بود ترسیدم نکنه با واژنم برخورد داشته باشه ۳ساعت بعد از رابطه دوتا قرص اوسیز ۰/۷۵خوردم اولین بارمم هست این قرصو میخورم...الان ۸روز از مصرفش گذشته و هنوز پریود نشدم هفته بعد موعد پریود خودمه...هایمنمم سالمه رابطه واژینالی نداشتم ...به نظرتون امکان بارداری وجود داره با این تفاسیر؟؟؟؟توروخدا تجربه دارین کمکم کنید🙏🙏

نه 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نه عزیزم مطمئن باش باردار نمیشی

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بِهترین روز زندگیم روزیه که ی وروجک شبیه تو بیاد و این روز وبا هم جشن بگیریم🥺🤰😍🫀                                              دیر بشه ولی حسرت نشه...💔
2738
پس چرا پریود نمیشم؟؟؟یه هفته گذشت از مصرف قرص

خب شاید بخاطر مصرف قرصه

یه حاجت کوچیک از خدای بزرگ دارم..میشه برا رسمی شدنم صلوات بفرستی☺🌹صلوات فرستادید لایک کنید منم براتون بفرستم.عاقبتتون بخیر💖
پس چرا پریود نمیشم؟؟؟یه هفته گذشت از مصرف قرص

قرص خوردین سیکلتون بهم ریخته

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
از استرس زیاد خودم بود 

استرس نداشته باش احتمالا سر همون تاریخ خودت میشی اگ هم عقب افتاد نگران نباش بخاطر قرصه

به دلیل نداشتن بیو شما را به پیام بازرگانی دعوت مینمایم😂🍳
2706