2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805831 بازدید | 290067 پست
اینم از دمی گوجه کلم مرغی که درست کردم امروز فوق العاده خیشمزه شده

نوش جون 

گشنم شد چه خوشگله

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من لباس گشاد یا بلند بپوشم شوهرم‌هی میگه اه اصلا به خودت نمیرسی عید دو دست تاپ و شرت برام خرید خودمم ...

ایشالا عزیزم.برای اینکه برام انگیزه بشه میخوام برم  از این نیم تنه و شرت های ست بخرم هروقت خوش هیکل شدم بپوشم

تمیز کاری خونم‌تموم بشه ب طور جدی ورزشم رو شروع میکنم

دریافتی تاالان هم ۱۶۵

ناشتا سرکه سیب خوردم

صبحانه =سه کف دست نان لواش+گوجه+خیار+پنیر+چای دارچینی

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
ایشالا عزیزم.برای اینکه برام انگیزه بشه میخوام برم  از این نیم تنه و شرت های ست بخرم هروقت خوش ...

فکر خوبیه منم اون اوایل رژیمم یکی خریدم هر دوماه یه بار تستش میکردم😅😊

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
حتما درست کن خیلیییییی خوشمزه شده و غذای مفیدی هم هست

مابهش میگیم‌پلو کلم‌

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
کلم پلو که یه غذای جداست با گوشت چرخ کرده دمی گوجه هم یه غذای جداست من اینا رو باهم مخلوط کردم به ...

من با مرغ درست میکنم یا بوقلمون

سلام دوستان

مم امروز وزن کردم بعد از حدود یه ماه تقریبا کاهش و افزایش بلاخره ۶۸ بودم

۲۰۰ گرم کاهش

یه سوال بچه ها

من روزای زوج باشگاه میرم trx 

حدودا ۴۰۰ کالری میسوزونم ، روزهای شنبه سختم میشه فست بودن روز بعدش دو برابرشو میخورم از شدت ضعف

چیکار کنم؟

2706