2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804974 بازدید | 290067 پست
به به چ خوشجل  کجاشو میخای آب کنی؟؟؟؟

رونام و شیکم وامونده رو😑

من از فیست خیلی خوشم میاد زی زی😍🤩

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
عالی هستی عزیزم 😍😚😚💪💪💪

پری میخام رونامو آب کنم و شکممو☹

تو چرا میخای رون دربیاری؟

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ووی میخوای از این بهتر بشی جایه تعجب داره،برو برو خجالت بکش،خودت رو جمع کن😁😁

هرچی باربی تر بهتر😄😉

2728
جالبه حتما امتحان میکنم ببینم چطوریه 🤗🤗

باید دو بار در روز بزنی به ابروهات

سر انگشتتو به روغن زیتون آغشته کن بعد ابروهاتو باهاش ماساژ بده

نری یه جور روغن بزنی از ابروهات روغن بچکه ها😂😂

پری میخام رونامو آب کنم و شکممو☹ تو چرا میخای رون دربیاری؟

مگه دور رونت چنده 🤔

من الان مشکلی با رونام ندارم اتفاقا دوسشون دارم ولی تا بیاد بالا تنم اب کنم خب رونام کمتر میشه 

لاقل میخوام همینطوری حفظشون کنم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
رونام و شیکم وامونده رو😑 من از فیست خیلی خوشم میاد زی زی😍🤩

ممنون عزیزم😍

منم از هیکلت خوشم اومد😄😄😄 بابا رونات ک خوب بود

شکمم ک دراز نشست برو خدایی خیلی خوب بود همچیت

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
مگه دور رونت چنده 🤔 من الان مشکلی با رونام ندارم اتفاقا دوسشون دارم ولی تا بیاد بالا تنم اب کنم خب ...

دیدی ابرو هامو یا نه؟ کل هیکلمو گذاشتم بخاطر ی ابرو ندیدی؟؟؟؟😩

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
باید دو بار در روز بزنی به ابروهات سر انگشتتو به روغن زیتون آغشته کن بعد ابروهاتو باهاش ماساژ بده ...

😆😆😅😅😅😅

برم‌تو دیگ روغن 

باشه حواسم هست 😓😆😅😅😅

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
دیدی ابرو هامو یا نه؟ کل هیکلمو گذاشتم بخاطر ی ابرو ندیدی؟؟؟؟😩

ندیدیم😕😕😕

اینقدر بروز رسانی زدم ک نابود شدم 🤕😓

وای خیلییییییی خوبی به نظرم رو بادسنجت کار کن یکم بزنه بیرون وگرنه اندامت عالیه

اره بابا دیونس😩

من و تو هم بعد زایمانمون شروع میکنیم غصه خوردن نداره این بار تااااااااااا 6تکه شدن پیش میریم💪💪💪

وااای ایشالا ایشالا یهو نزنه حامله بشم خوبه😝

2706