2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804931 بازدید | 290067 پست
به به چ خوشجل  کجاشو میخای آب کنی؟؟؟؟

رونام و شیکم وامونده رو😑

من از فیست خیلی خوشم میاد زی زی😍🤩

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
عالی هستی عزیزم 😍😚😚💪💪💪

پری میخام رونامو آب کنم و شکممو☹

تو چرا میخای رون دربیاری؟

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ووی میخوای از این بهتر بشی جایه تعجب داره،برو برو خجالت بکش،خودت رو جمع کن😁😁

هرچی باربی تر بهتر😄😉

2731
جالبه حتما امتحان میکنم ببینم چطوریه 🤗🤗

باید دو بار در روز بزنی به ابروهات

سر انگشتتو به روغن زیتون آغشته کن بعد ابروهاتو باهاش ماساژ بده

نری یه جور روغن بزنی از ابروهات روغن بچکه ها😂😂

پری میخام رونامو آب کنم و شکممو☹ تو چرا میخای رون دربیاری؟

مگه دور رونت چنده 🤔

من الان مشکلی با رونام ندارم اتفاقا دوسشون دارم ولی تا بیاد بالا تنم اب کنم خب رونام کمتر میشه 

لاقل میخوام همینطوری حفظشون کنم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
رونام و شیکم وامونده رو😑 من از فیست خیلی خوشم میاد زی زی😍🤩

ممنون عزیزم😍

منم از هیکلت خوشم اومد😄😄😄 بابا رونات ک خوب بود

شکمم ک دراز نشست برو خدایی خیلی خوب بود همچیت

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2738
مگه دور رونت چنده 🤔 من الان مشکلی با رونام ندارم اتفاقا دوسشون دارم ولی تا بیاد بالا تنم اب کنم خب ...

دیدی ابرو هامو یا نه؟ کل هیکلمو گذاشتم بخاطر ی ابرو ندیدی؟؟؟؟😩

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
باید دو بار در روز بزنی به ابروهات سر انگشتتو به روغن زیتون آغشته کن بعد ابروهاتو باهاش ماساژ بده ...

😆😆😅😅😅😅

برم‌تو دیگ روغن 

باشه حواسم هست 😓😆😅😅😅

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
دیدی ابرو هامو یا نه؟ کل هیکلمو گذاشتم بخاطر ی ابرو ندیدی؟؟؟؟😩

ندیدیم😕😕😕

اینقدر بروز رسانی زدم ک نابود شدم 🤕😓

وای خیلییییییی خوبی به نظرم رو بادسنجت کار کن یکم بزنه بیرون وگرنه اندامت عالیه

اره بابا دیونس😩

من و تو هم بعد زایمانمون شروع میکنیم غصه خوردن نداره این بار تااااااااااا 6تکه شدن پیش میریم💪💪💪

وااای ایشالا ایشالا یهو نزنه حامله بشم خوبه😝

2706