2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست

سلام دوستیا😥خواهرم با بچه هاش اومدن خونمون،خواهرزادم گف خاله برام لازانیا پزیده کن😍بعد باهم لازانیا درست کردیم دور هم خوردیم😲کالری مجازم پر شد😋خیلی خیشمزه بود😧

مرگ_برلازانیا# 😭😭😭😭

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

@مهدیه24     صبونه 👈 یه دونه خرما + یه لیوان چای سبز ناهار 👈 ۸ قاشق سبزی پلو + ۲۳۰ ...

نوش جونت فردا جبران کن

منم تا الان ۲۴۰تا مصرفی داشتم‌ 

سوزونده هامم نمیدونم چقدر شده 

شبم سالاد میخورم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2728
این فرشته کوچولو دختر خواهرمه😍امروز باهم آشپزی کردیم😍😍کاش منم دختر داشتم😞

عزیززززم ماشالله چه نازو خانومه

خدا حفظش کنه🧡🧡🧡

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2738
نوش جونت فردا جبران کن منم تا الان ۲۴۰تا مصرفی داشتم‌  سوزونده هامم نمیدونم چقدر شده  ش ...

چقدر کم 

مگه فستی ؟

ورزشای من تا الان 👇

۱۵۰ پروانه

۱۵۰ طناب

۱۰۰ زیر شکم

پلانک شکم پهلو و شکم 

برای کالری سوزی هم دو لیوان چای سبز دارچینی خوردم 

نوش جونت فردا جبران کن منم تا الان ۲۴۰تا مصرفی داشتم‌  سوزونده هامم نمیدونم چقدر شده  ش ...

فردا فستتهه کهههه

😤😤😤

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
الان مث  خرگوش پشیمونهه از رفتنشش بچه هم بود تازه ۱۶ ده بودش جوشای حوونیش بودت دکتره ی ...

اخی  😔

خیلی بده من پوستم خیلی واسم مهمه  و بهش میرسم ولی من ۲۵ سالم تازه الان رفتم دکتر و نیم ساعت فک زدم ک عوارض نداره و فلان این حرفا  بهترین دارو برام نوشت  😚😚

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
اخی  😔 خیلی بده من پوستم خیلی واسم مهمه  و بهش میرسم ولی من ۲۵ سالم تازه الان رفتم دکتر ...

پوستت خیلیی مهمههه

رو‌زییایی خیلی تاثیرر دالهه

😐😐😐

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
این فرشته کوچولو دختر خواهرمه😍امروز باهم آشپزی کردیم😍😍کاش منم دختر داشتم😞

ماشالله چقدر معصوم و نازه😚😚😚😚 منم دختر دوست دارم 

ایشالله نی نی بعدی 😩🙈🙈🙈

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
 پوستت خیلیی مهمههه رو‌زییایی خیلی تاثیرر دالهه 😐😐😐

خدارو شکر پوستم خیلی خوبه و جون تر از سنمم میزنه ولی کک و مک دارم  ک خیلی اذیتم میکنن روحیم خراب بخاطرشون 

2706