2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804971 بازدید | 290067 پست

اقا بحث بارداری شد من سر آرمان بوی سوسیس بهم میخورد بالا میاوردم اووونم زیاد تا وقتی ک از گلوم خون میومد بد ویارم شدددید 

یک شب وحید اومد قبل اومدنش کالباس خورده بود تا اومد جلو نتونستم خودمو کنترل کنم روش بالا اوردم🤣🤣🤣😅

از خونه هم بیرونش کردم شب خونه مامانش خوابید

الان ارمان اگ بزنی هم لب ب سوسیس کالباس یا هرچیزی ک بااینا درست بشه نمیزنه

😅😅😅😂😂

ولی در حالت عادی من عاشق کالباسم جوری ک داداشم شب خاستگاریم گفت مهریه محدثه یک تن کالباس باشه😅😄

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار لطفا عزیزم اسکراب هم یاد داذی؟

یه سری ماسک گذاشتم رو من جواب داده از تو سایت و اینور اونور یاد گرفتم شب همشو میزارم واستون 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2728

بچه هااا تا الان ۳۰۰تا خوردم

صبحونه چای و خرما

میان وعده هلو و الو

نهار کتلت ۸۰گرم و ۵۰گرم نون

میان وعده چای و خرما

شامم خوراک لوبیا نهایت میشه ۶۰۰تا

همینو فست حساب کنم؟ فردا فست نباشم؟

وزن شروع۶۴        وزن فعلی ۶۰          وزن هدف۵۴
من پوستم خشکه داغونش نمیکنه استفاده کنم ؟؟؟ منم میخوام سفت شه پوست صورتم 

بعدش کرم مرطوب کننده بزن ازمنم پوستم خشکه

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
😂😂تازه صاحب زن داداش شدم،اصلا نمیدونم چطوری باهاش رفتار کنم ۱۵سالشه زیادی رفتار بچگانه داره😑

۱۵ ؟؟؟

باید بهش بگید فرزندممم

🙄🙄🙄

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2738
بعد مژه میزنی تو چشمت نمیره روغنه ؟؟؟ من میخواستم روغن کرچک بزنم یه بار امتحان کردم برای مزه هام ول ...

من فرچه یه ریمل وتمیز کردم بااون میزنم جوری که داخل چش نره وکلا روغنی نمیکنم.

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
عزیزم  شنیدم بخور دادن صورت،،، صورت را باریک‌ یعنی، یعنی جربیا را اب میکنهه از این نظر برات تا ...

من هفته ای سه بار استفاده میکنم.نه من که صورتم باریک نشده بشه که عالیه😂

۱۵ ؟؟؟ باید بهش بگید فرزندممم 🙄🙄🙄

😂😂متولد ۸۳ هستش،ولی خداییش خیلی دخترخوبیه ولی زیادی سادست😓

وایییی چه بد 😨😩😩😩😰😰😰 کک و مک دیگه درمانش فقط دست دکتراس گلم من خیلی راهارو رفتم ولی خوب نشد& ...

الان مث  خرگوش پشیمونهه از رفتنشش

بچه هم بود تازه ۱۶ ده بودش

جوشای حوونیش بودت

دکتره ی نفهم زد پوستشوو خراب کرد

بعضی دکترااا خیلی بیشعورنااا

فقط پول را میشناسن، دین و ایمانشون شده پوللل

👹👹👹

حداقل میگف دختر جان ،، برو بعدا بیا ،،یخورده پوست کلفت بشی بعدش بیاا

درجا واسش نسخه ی سنگین پیچیدش

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
مرسی عزیزم از این به بعد امتحان میکنم تاثیر داشته روی ابرو و مژه هات ؟

من نزدیک یه هفتست میزنم.تو اینه خودمو نگاه میکنم کیف میکنم چشام خوشگلتر شده😂من روز الوئه ورا به مدت یه ساعت هم میزنم.شوهرم میگه داری رو به نوجوانی میری کی باورش میشه ۲۸سالته😑

2706