2703
2716
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804491 بازدید | 290067 پست
بی تلبیت برو خونتون درتم بزار😂😂😂😂

چشم👋😃

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

@مریم1372    

کجایی تو؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2720
عزیزم انءشالله ک گلنوش عزیزم خوشبخت و عاقبت بخیر میشه اصلا نگران نباش...بخودت از حالا استرس گلنوش رو ...

اوه اوه مامانش که جاش مغز سرشه نمیزاره یه لیوان بلند کنه هر سال برای تولدش کیک میخره .

نه این منو دوست نداره که اشکالی نداره خدا را شکر هر چی برا من کم میزاره برا دخترمون کم نمیزاره من همینم راضیم میکنه

دیگه بخدا توان ندارم حتی افسارشو دستم بگیرم من فقط واگذارش کردم بخدا .

با این حساب فقط زور خدا بهش میرسه

خدا خودش درستش کنه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2714
اوه اوه مامانش که جاش مغز سرشه نمیزاره یه لیوان بلند کنه هر سال برای تولدش کیک میخره . نه این منو د ...

مگه خودش تورونمیخاسته؟😞چرا اینطوریت کرده پس؟

به به کلی خوش بگذره منم قراره امروز غروب با مامان و خواهرم بریم برای بابام که تولدش فرداست کادو بخ ...

عزیزممم ایشالا که ب سلامتی بیاد بغلت.. ما رو هم دعا کن

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
مگه خودش تورونمیخاسته؟😞چرا اینطوریت کرده پس؟

تا عقد بودیم حس میکردم دوستم داره ولی الان خیلی وقته حس میکنم دوستم نداره چون آدم اگه کسی را دوست داشته باشه اینقدر باهاش اینجوری نمی کنه اصلا انگار هر کاری میکنم به چشم این نگاه میکنه انگار وظیفه ام باشه 

تا عقد بودیم حس میکردم دوستم داره ولی الان خیلی وقته حس میکنم دوستم نداره چون آدم اگه کسی را دوست دا ...

بهش اعتماد داری؟ سروگوشش نمیجنبه  ؟ یوقت خیانتی چیزی؟ البته ببخشید فضولی کردم🙄

بهش اعتماد داری؟ سروگوشش نمیجنبه  ؟ یوقت خیانتی چیزی؟ البته ببخشید فضولی کردم🙄

وقتی احساس میکنم دوستم نداره برام فرقی نمیکنه کسی دیگه ای را دوست داشته باشه یا نه .

ولی فکرم نمیکنم اهل این کارا باشه .نمیدونم والا چی بگم

2706