2726
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1804883 بازدید | 290067 پست
شکوه جون مگه نمیگی با حرف زدن آروم میشی؟  به جای اینکه به مادر پدرت یا جاریات بگی (باز پدر و ...

عزیزم دخالت چیه بزرگی میکنی فدات شم .نه بابا من شکر میخورم بخوام یکی دیگه بیارم

بخدا اینی که میگم یکی دیگه دلم میخواد فقط فقط فقط بخاطر گلنوش اصلا دلم نمیخواد تنها باشه وگرنه خدا شاهد من یک دوران بارداری مزخرف یه زایمان مزخرف تر داشتم که هر کی جای من بودن میگفت همین یدونه برا هفتاد و هفت پشتم بسه

عزیزم دخالت چیه بزرگی میکنی فدات شم .نه بابا من شکر میخورم بخوام یکی دیگه بیارم بخدا اینی که میگم ی ...

امیدوارم زندگیت بهتر بشه

ولی شکوه تا وقتی خودتو دست کم بگیریو به خودت اهمیت ندی شوهرتم بهت اهمیت نمیده

یادمه مشاورمون بهمون میگفت شما با رفتاری که با خودتون دارید به بقیه اجازه میدید که چه رفتاری با شما داشته باشن. 

یعنی اگه هیچ وقت برای خودت وقت و ارزش نزاری هیچکس دیگه هم برات این کارو نمیکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امیدوارم زندگیت بهتر بشه ولی شکوه تا وقتی خودتو دست کم بگیریو به خودت اهمیت ندی شوهرتم بهت اهمیت نم ...

دقیقا درسته بخدا اینقدر همش فقط نقطع ضعفامو گفتم تبدیل شدم به یه زن ضعیف و بی اعتماد به نفس  .

برای همین تصمیم گرفتم دوباره رژیم را شروع کنم و به خودم برسم تا اعتماد به نفسم بر ه بالا بخدا نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی تو خوابم نمیدید یه دختری که نه سال از خودش کوچیکتر  تو خانواده کم جمعیت امروز ی جوون گیرش بیاد .

ولی نمیدونم به چی چیش مینازه اینقدر سر خودش معطله

2728

تا الان 0کالری خوردم

پیاده روی کردم

حرکات بازو و سینه هم. رفتم

میخوام اگه شد از هفته دیگه برم باشگاه. در مورد هیکلم نظر میدید که رو کجاها کار کنم 

الان هستید عکس. بزارم؟

وزن ابتدا رژیم👈۱۰۴ وزن اکنون👈۶۹وزن هدف👈۶۸
دقیقا درسته بخدا اینقدر همش فقط نقطع ضعفامو گفتم تبدیل شدم به یه زن ضعیف و بی اعتماد به نفس  . ...

عزیزم الان ناراحتی اینجوری فکر میکنی

ولی کار خوبی میکنی به خودت برسی، به خودت اهمیت بدی. 

ببین من یه بار به مریم. گفتم به تو هم میگم جلوش اگه دستتو خدایی نکرده بریدی یا پات به جایی خورد درد گرفت یا خسته شدی از خودت معذرت خواهی کن، بگو ببخشید حواسم نبود و بریدمت (شاید خنده دار به نظر بیاد) ولی به مرور زمان یاد میگیره بهت احترام بزاره چون خودت به خودت احترام میزاری. 

ماهی یه بار برای خودت کادو بخر (میتونه حتی یه شاخه گل باشه) بعد وقتی اومد خونه بگو امروز بیرون بودم برای خودم گل خریدم برای تشکر از خودم

یا مثلا میخواین صبحونه بخورین بگو خب شکوه خوشگل امروز صبحونه چی دوست داری بخوری؟ بعد ساکت باش ببین دلت واقعا چی میخواد بعد بگو عهههه امروز مثلا میخوای خامه بخوری؟ چششششم برات خامه میارم

خدایی شاید خنده دار باشه ولی همه اینا نشون میده که تو خودتو دوست داری 

سلام روز فستتون بخیر منم بعدتقریبا دوماه امروز فستم میخوام ورزش کنم از امروز

تاالان 150گرم هندونه

17گرم نان بربری

13گرم پنیر

1گوجه کوچیک خوردم

کالری تا الان135💪💪💪💪

وزن فعلی 55.300                                 ممنون از بامداد خمار و تاپیک خوبش😍💜💜💜

تا حالا100 گرم گیلاس و یه سیب کوچیک خوردم

منتظرم اذان بشه نمازمو بخونمو برم دوچرخه و رقص

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها این دمنوشا که میخورین رو نمیذارین به حساب آب خوردن؟

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

سلام دوست جونا من چند روزه عجیب رفتم تو نخ حلقه تا حالا هم امتحان نکردم البته باشگاه میرم تردمیلم خونه هست ولی جو حلقه گرفتتم میشه کمکم کنید که چ حلقه ای بخرم؟

خدایااااا واقعا 5 سال انتظار بس نیست...؟ نی نی مو زودتر بفرست تو دلم 😭😭😭😭
جدی من فکر میکردم شهریوری ها خوش اخلاق باشن . محمد تیر یه .مردای متولد تیر غد و مغرور لجبازن

شوهر من تیرماهیه ولی هیچکدوم این خصوصیاتو نداره فقط اعتماد به سقف داره که اونم ژنتیکیه   

سلام دوست جونا من چند روزه عجیب رفتم تو نخ حلقه تا حالا هم امتحان نکردم البته باشگاه میرم تردمیلم خو ...

منم میخام بخرم دیروز رفتم دیدم نتونستم انتخاب کنم و اینکه امیدوارم بتونم استفاده کنم بلد نیستم

2706