2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805057 بازدید | 290067 پست

نه دو قاشق غذا خوری

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخام فردا دلمه برگ بپیچم به به

با یه کم رنگینک

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
2731
بعدش عكس قبل و بعد رو بزار ما هم شروع كنيم

بی تربیووووووت 😒😒😒😒

اره دیگه باید خمیر بشه

دلمه برگ خيلي دوس دارم😩😩خوش ب حالت نوش جون

کاش نزدیک بودی میفرستادمممممم

2740
دلمه چجور درست میکنی میخام درست کنم منم

پیاز و سرخ میکنم با گوشت چرخی بعد سبزی زو اضافه میکنم سرخ میشن عدسی پخته رو میریزم توش بعد برنج و با یکم زردچوبه نیم پز میکنم بهش اضافه میکنم نمک و فلفل سیاه میزنم

بعد میپیچم روش اب میریزم رو دلمه ها برگ‌میچینم تا بخارشون حبس بشه روشم بشقاب یا درب قابلمه کوچیکتر میزارم تا باز نشن میزارم بپزه

پیاز و سرخ میکنم زرشکم یکم سرخ میکنم بعد که چیدم تو بشقاب میریزم روشون

سلامممم بچه ها من سه هفته درگیر بودم رژیم و ورزش و... نداشتم یکشنبه وزن کنم یا رژیم و ورزش و شروع کنم هفته بعد وزن کنم؟؟؟؟ جواب بدید پلیز پلیز 

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
سلامممم بچه ها من سه هفته درگیر بودم رژیم و ورزش و... نداشتم یکشنبه وزن کنم یا رژیم و ورزش و شروع کن ...

ب نظر من وزن كن تا ببيني چه كردي ؟؟ اما شايد بخوره تو دوقت هااااا😌وزن كن و بعد دوباره با قدرت شروع كن 

کاذب اینهمه آخه😑😑😑😑😑 دو هفته ۸۹.۹۰۰ بودم گفتم شاید استپم

این هفته هم خوب مراعات کن ببین چطور میشه.....فقط سووزنده هات اصلا زیاد نشه همون در حد ۳۰۰.۴۰۰ کافیه

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
 مرسی عزیزم واب بازممم ناخنااااش😍😍 چند وقته استفاده میکنی؟

😍😍🤗🤗🤗عزیزم

من ی هفته خوردم بنظرم خوب اشتهارو کنترل میکرد الان ی هفتس ک هیچ گلطی نکردم☹☹

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!