2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805083 بازدید | 290067 پست
منم ۱۷-۱۸ کیلو تا وزن ایده آلم دارم ورزش قدرتی یعنی بدنسازی؟

اره به جز پیاده روی ،حلقه،شنا،دوچرخه،طناب،پروانه وچندتا ورزش بقیه که با دمبل ودستکاه هست میشه قدرتی

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تبریک میگم😍😍😍😍😍😍😍😍 ببخشید تازه دیدم.  فقط اومدم و اعلان هامو چک کردم دیدم سارا بهم پیا ...

فدات عزیزم

💋💋💋

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
اوهوم😩😩 این هفترو قوی شروع میکنم 💪 بیا برنامه هامونو شب قبل به هم بگیم موافقی؟

باشه عزیزم اان عکس چالشامو میزارم .روزی ۱۰۰ تا درازونشست و ۲۰۰ تا پهلو ران میرم .۵۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ قدم .فعلا فقط رو شکم کارمیکنم بیشتر

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2731

با این لینک توی كُمُدا ثبت‌نام کن و ١٠ هزار تومن اعتبار بگیر. كُمُدا یه شبكه اجتماعی دخترونه است كه توش می‌تونی خیلی راحت، كمد لباس ات رو جيرينگی به پول تبديل كنی، با ٥٠ تا ٧٠٪؜ تخفيف چيزميزای خاص بخری و به كمد همه دخترای ايرانی (و به زودی مريخی!) سرک بكشی! پاشو بيا.

https://komodaa.com/shop/invite/?212758

خخخخ😅عوضش دور من مگسم پر نمیزنه😆😆

الهی  اینجوری به کارات بیشتر میرسی من اصلا به خونه نمیتونم برسم همش میریم باغ 

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2740
یعنی خودت نمیدونی🤨🤨😅😅تصمیم جدی بگیر خوشگلم .منم از دیروز دوباره چالشای شکمو شروع کردم فقط از شکم ...

منم همینطور

شکمممم و پهلوووووو

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

هستی من امروز وزن نکردم چون دو هفته عقب انداختم😣به نظرت چیکار کنم بدنم یه شوک حسابی بگیره؟پیاده روی ...

پیاده روی عاایه ،چقدر تا هدفت مونده اگه دوسه کیلو مونده یه شوک بگیر اخه الهه جون گفتن دوسه کیلوی اخر رو با شوک کمش کنیم ،اگر بیشتر از سه کیلو هست هوازی صبح برو،قبل خواب هم  یکم هوازی کارکن ،نوشیدنی های چربیسوز رو هم بخور قبل هوازی حتما یا چای سبز یاقهوه بخور عالیه،قدرتی هم سطح متوسطاشو برو

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
سلام خوبي ؟؟ كم كردي اين هفته

سلام مرسی خوبم .تو چطوری؟ نه این هفته ما مهمون داشتیم ۶۵.۲ بودم قبلا ،شدم ۶۶ کیلو😫

2706