2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارمشون فردا اگه پام اوکی شد انجام میدم حتما مرسی جیگر😍

انءشالله ❤❤خواهش میکنم عزیزم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731
امیدو خودت باید به خودت بدی منم روزی که شروع کردم 88 بودم شدم 65 الان که باردار شدم رژیمو. گذاشتم ...

لعنت به این بارداری منم 88 شروع کردم 75 شدم باردار شدم داره اعصابم خورد میشه هیکلم بهم ریخت بدجوررررررر 

من را در Instagram دنبال کنید! نام کاربری: mah_pishony_m

امیدوارم فردا نخوره تو ذوقم حسم میگه کم نکردم امیدوارم زیاد نشده باشم

موعدمم نزدیکه  

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام بچه ها شبتون بخیر در چه حالی هستین؟

سلام عزیزم صدای منو میشنوی از کالیفرنیا امریکا😂😂

عالی خودت چطوری؟

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
امیدوارم فردا نخوره تو ذوقم حسم میگه کم نکردم امیدوارم زیاد نشده باشم موعدمم نزدیکه    

منم همین حسو دارم چرا😩

این چطوری شش تیکه شده شکم خانما سخت یا اصلا این شکلی نمیشه🤔

فقط همین بگم که دهنش سرویس شده تا این هیکلی شده🙄

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
لعنت به این بارداری منم 88 شروع کردم 75 شدم باردار شدم داره اعصابم خورد میشه هیکلم بهم ریخت بدجورررر ...

لعنت؟ 😑😑😑😑

من با جون و دلم خواستم که باردار بشم و الانم دارم باهاش کیف میکنم

شما الان بارداری؟ چند ماهته؟ 

من 5 ماه و 3 هفتمه یعنی تقریبا یک هفته دیگه 6ماهم تموم میشه 4 کیلو اضافه کردم

65.500 بودم قبل بارداری 

الان شدم 69.500

بشه ها منو دمبلام همین الان یهویی😝😝😝😝😝😝😝

ناخن و دمبل یهویی

🤣🤣🤣

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ناخن و دمبل یهویی 🤣🤣🤣

چشم نزنی تاپ کاتای لاکمو😂😂😂😂😂😂

اون چالش بازو رو از این ب بعد با دمبل میرم💪😍