2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805814 بازدید | 290067 پست
من الان وزنمو هم ضرب كردم بعدش منها كردم اومد ١٧٦٠كالري  يعني بايد در روز انقدر بخورم

سلام عزیزم خوش اومدی🤗

از امضات خوشمان امد☺☺☺😁😁😁😁

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
اصالتا قروه ولی بچه بودم اومدیم کرمانشاه الانم لرستان زندگی میکنم

دروغ میگی؟؟؟؟؟قروه ای ک نرسیده ب سنندج هست؟

عزیز دلم پس همشهری هستیم حاجیه جون.اسم کوچیکت چیه؟من ی پام کرج ی پام قروه🤣🤣🤣🤣

ما اصالتا سنندجی هستیم.ولی خواهر بزرگه ک مشوق اصلی من بود واسه رژیم ۲۰ساله ک توقروه زندگی میکنه

جالب شد واسم😉😉😉😉

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خواهر هرکی بخوره سریع چاق میشه دیگه😁😁باید همیشه مراعات کنی🤤🤤

زیبا این کاربر منو یاد خودم انداخت ک اولین روز اومدم🤣🤣🤣🤣اینقد سوال پرسیدم ازتون ک خودم خسته شدم😅😅😅😅😅😅😂😂😂😂😂😂😂

وااااااای🤣🤣🤣 به کتاب یه نگاه کن عالی بود😂😂😂😂😂 خدایا شکمم درد گرفت از بس خندیدم🤣🤣🤣🤣 من ...

پوکیدم از خنده🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2731
حداقل پسرتو بگیر بغل موهاشو نوازش کن خدارو خوش بیاد😂😂😂🙈🙈

یکی میخواد ب خودت بگه😂😂😂😂😂

اون شب ک محلش ندادی بیچاره رو.

فقط تو جاش تکون خورده😁😁😁😁

به سلامتی شدم 68.700 ایشالا برسم به 60😍😍😍

دیدی گفتم زودی به من میرسی😃

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
فکر کنم 16 سانت

دور مچ منم ۱۶.۵ نگران نباش و فکر حرف بقیه هم نباش من .من از ۸۷ رسیدم به ۷۰ هیچکس هیچی بهم نگفت😩انگار نه انگار کلی وزن کم کردم .استخوان بندی که درشت باشه به نظر بقیه نمیاد.البته خودم اصلا برام حرف هیچکس بجز درجه یکام مهم نیست😁

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
دقیقا برعکس من🤣🤣🤣 شوهرم اصلن پشت من نیس و کاری ک میخوام انجام بدم اصلن تشویقم نمیکنه و مسخره هم ...

آخه شوهر من اندام لاغر دوست داره خودش

ولی من هیچ موقع بهش نگفتم دارم به خاطر تو لاغر میکنم

همش میگم به خاطر سلامتی خودمه و بچه ای که در آینده میخواد بیاد شاید