2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
گلم مبارکه عزیزم..افرین ب این اراده هدف اول منم ۷۰ هست☺☺☺

من آذر شروع کردم  ولی از اسفند تا بعد عید ول کردم  تو مثل من شل و سفت نکن  محم و استوار برو جلو مطمعنم میتونی ب اونچه ک لیاقتته برسی 

وزن اول😢😢😢83 😣😣😣و اما رسیدم ب ۷۰😐😐حالا هدف اول۶۸😥😥😥هدف اخر ۶۵🤩🤩🤩انشالله بتونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب خب من اومدم خوش اومدم😁😁😁

افطاری میخوام واسه خودم استامبولی درست کنم با بلغور گندم😋😋😋

مواد لازم😁😁

لوبیاسبز با دست ودلبازی

رب گوجه ۳۰گرم

بلغورگندم ۴۰گرم

روغن ۷.۵گرم

سینه مرغ پخته ۳۰گرم ریش ریش شده

پیاز کوچیک یک عدد

طرزتهیه😁😁

بلغور رو تو ظرف بدون روغن رو حرارت کم دودقیقه بو میدم ،رنگش نباید عوض شه🚫🚫

بعد تو قابلمه موردنظر روغن میریزم پیاز رو اضافه میکنم +لوبیا سبز ریز خرد شده خوب که سرخ شد ادویه میزنم بعد رب میزنم بلغور رو اضافه میکنم آب میریزم روش مرغ ریش ریش شده هم اضافه میکنم ومیزارم دم بکشه 😋😋😋

کنارغذا سالاد شیرازی+سبزی فراووون 😋😋😋

تااامام❤❤

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
بچه ها شما حرف دیگران چطوری روتون اثر نمیذاره؟ که ولش کن و کافیه و ... این سری یه نفر بهم میگفت تو ...

دور مچ دستتون چنده🤔

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
وااااااای🤣🤣🤣 به کتاب یه نگاه کن عالی بود😂😂😂😂😂 خدایا شکمم درد گرفت از بس خندیدم🤣🤣🤣🤣 من ...

اشکال نداره.... به جاش خدا بهت یه دختر میده که میشه نفست و کل دنیات.....

شرایط تو فرق میکنه. جواب صبرت یه نینی خوشگل و ملوسه😌😌😌😌😌😌😌😌😌

❤👬❤
خب خب من اومدم خوش اومدم😁😁😁 افطاری میخوام واسه خودم استامبولی درست کنم با بلغور گندم😋😋😋 مواد ...

به به نوش جونت خانومی😋😋من قیمه بادمجون میخام بخورم😁😁و سالاد فرااااااون

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
به به نوش جونت خانومی😋😋من قیمه بادمجون میخام بخورم😁😁و سالاد فرااااااون

وای وای قیمه بادمجون 😋😋😋نوش جونت😘😘منم چهارشنبه درست میکنم😍😍😍

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
من وزنمو اعلام میکنم 66/300،فقط 400گرم😕😕😕😕

عزیزم ناراحت نباش ،معده ات درست کار میکنه؟

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
بچه ها شما حرف دیگران چطوری روتون اثر نمیذاره؟ که ولش کن و کافیه و ... این سری یه نفر بهم میگفت تو ...

سلام عزیزم.من خودم وقتی میدونم چی بهم میاد و چی واسه سلامتیم مفید دیگه کار ب حرف دیگران ندارم.خواهرم بهم میگفت بسه دیگه حالا من خودم اول راهم..منم گفتم ن بارا حالا حالاها اصافه وزن دارم

اهمیت نده عزیزم.

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
من تنها کسی که واقعا پشتمه شوهرمه اقواممون هم خوش قلبن خدایی تو دسته ی دلسوزا قرار میگیرن نه حسودا ...

دقیقا برعکس من🤣🤣🤣

شوهرم اصلن پشت من نیس و کاری ک میخوام انجام بدم اصلن تشویقم نمیکنه و مسخره هم میکنه.ب خاطر همین رژیم رو تاالان بهش نگفتم.اونم انگار ن انگار.حتی نمیپرسه ک چرا طرز غذاخوردنت عوض شده یا .........

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤