2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805114 بازدید | 290067 پست
عه ببخشید هستی جان😗پس خیلی خوب کم کردی.میشه بگی کل رژیمیت  چندماه طول کشید تا الان؟

عزیزم ماشالا تو سه هفته چهارکیلو زدی زمین

ایوللللل

برو چهارکیلو سیب زمینی بلند کن ببین چه کردی

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒
سلام بچه ها،،، احسنت اناهيتا جون حرفاي قشنگي زدي ب دلم نشست،، واقعا ما خودمون ميتونيم نياز ب كسي ندا ...

سلام دیانااا جون خوبی عزیزم.راستی بابت چالش های لاغری ک بهم معرفی کردی ممنونم خانمی.خیلی خیلی عاااالیه

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه ببخشید هستی جان😗پس خیلی خوب کم کردی.میشه بگی کل رژیمیت  چندماه طول کشید تا الان؟

خواهش میکنم عزیز😊دقیق نمیدونم چون هی رژیم میگرفتم دوسه کیلو کم میکردم باز دوماه بیخیال میشدم بعد دوباره انگیزه وشروع😁😁😁ولی تو تاپیک بامداد هنوز بیخیال نشدم ومصمم ترم 😍😍😍😍😍

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
خدایا اون روز هر جه زودتر بیاد که همه به ما بگن : وااااااای چقدر لاغری شدی،،،، کمروووووو ،،،،، چکا ...

دقیقا .البته من ۴کبلو ک کم کردم تاالان خودم توآینه میبینم خیلی لاغر شدم.ولی اینقدی نیس ک بقیه بادیدنم زودی بگن

مطالب مهم💚خودم گروه سبززز💚وزن شروع ۸۰💚وزن الان۶۰💚قرررررربون بامدادخمارررر(الهه جونمممم)❤❤❤و همه دوستان تاپیک🙏❤
2728
منم درست میکنم واقعا سیر کننده و کم کالری هست

ارره عزیزم عالیه امتحانش ضرر نداره  

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
خواهش میکنم عزیز😊دقیق نمیدونم چون هی رژیم میگرفتم دوسه کیلو کم میکردم باز دوماه بیخیال میشدم بعد دو ...

ایشالله عزیزم.منم با وزن۸۰اومدم اینجا.قبلش هم ک کم خوری داشتم.و الان ‌ک حدودیک ماه فکر کنم میگذره از رژیمم شدم۷۶.

فقط عجله دارم روترازو عدددهه شصتی هاااا رو ببینم🤔🤔

سلام بچه ها،،، احسنت اناهيتا جون حرفاي قشنگي زدي ب دلم نشست،، واقعا ما خودمون ميتونيم نياز ب كسي ندا ...

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
2738
وای چقدر عاااااالی و مانکن👌👌👌👌👌👌

قربونت مهربون من  

قربونت مهربون من    

عزیزمی😗من قبل از اینکه ازدواج کنم۴۸کیلو بودم.ولی اینقدلاغر هم دوس ندارم.۵۵هدف اخرمه..و مطمئنم ک میشم.فقط عجولم یکم😩

سلام خوجگلا😍😍😍

من امروز اومدم خونه مامانم بخاطر یه اتفاقایی دوباره پرخوری عصبیم شروع شد😞😞😞

خگخ فنا رفت ولیکالری مجازم وخوردم😳😳

نیم ساعت فرمدهی

یک ساعت پیاده روی😍😍

تیکر خونه دار شدنمه😍بایاری خداوند مهربان😍
سلام خوجگلا😍😍😍 من امروز اومدم خونه مامانم بخاطر یه اتفاقایی دوباره پرخوری عصبیم شروع شد😞😞😞 خ ...

سلام ساراجان .وای نخور عزیزم من ب جای شما میترسم.خخخخخ

ایشالله عزیزم.منم با وزن۸۰اومدم اینجا.قبلش هم ک کم خوری داشتم.و الان ‌ک حدودیک ماه فکر کنم میگذره از ...

انشالله ،وارد دهه 6۰هم میشی😍😍😍مطمعنم💪💪💪

من دوس دارم زود وارد دهه ۵۰بشم😁😍

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
عزیزمی😗من قبل از اینکه ازدواج کنم۴۸کیلو بودم.ولی اینقدلاغر هم دوس ندارم.۵۵هدف اخرمه..و مطمئنم ک میش ...

نه عجله نداشته باش چندتا نکته یادت باشه

اول تو کارای اصولی انجام بده ولی از خودت توقع بالا نداشته باش چون بی انگیزت میکنه۲- خودت با دوستت مقایسه نکن چرا اون یک کیلو کم کرده من ۲۰۰ گرم 

اینقد بوده تو این تاپیک با بچها شروع میکردیم ولی بعضیاشون به خاطر این مقایسه وسط راه ول میکردن . منم باورکن هفتهای بود استپ بودم وکم نمیکردم 

ولی من یکم فرق فوکولم من با چربیام لفیق بودم .دوست نداشتم زود از دستشون بدم   وقتی حلقه میخورد به این چربیا جیگرم حال میامد خلاصه باهم روزگارا داشتیم  

2706