2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805831 بازدید | 290067 پست
سیب زمینی پخته مدتی جایگزین کن من با این روش اییینقد کم خوردم نون رو تا الان دیگه حالم ازش بد میشه😂 ...

شهرزاد مثلا چندتا سیب زمینی میخوردی؟؟؟

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا ی روزم اینجوری بود صبحانه۱۵ گرم نون جو خشک 

ناهار هرچی بود که باید با نون میخوردم ۷۰تا۱۰۰ گرم سیب زمینی پخته کنارش میخوردم شامم ۱۵ گرم نون جو خشک باز کنار غذا...

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

الان که بعضی روزا اصن نون نمیخورم ی روزایی برنج ی روزای دیگه هم که نون میخورم نهاااایت ۵۰گرم سبوس دار البته اصلا مقاومتی درکار نیست نمیتونم کلا نون بخورم دیگه بیش از این حالم بهم میخوره شایدم خوب نباشه این نمیدونم ولی واسه کمر و شکم که خوب بوده بقیش مهم نیست😁😁 

2731
منم خوبم عزیزم💜آره ببین عکسشو

ای جانم 😘😘😘موفق باشی عزیزم

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
مثلا ی روزم اینجوری بود صبحانه۱۵ گرم نون جو خشک  ناهار هرچی بود که باید با نون میخوردم ۷۰تا۱۰۰ ...

شهرزادجونم نکنه سیب زمینی مدام بخورم چاقم کنه؟

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
ای جانم 😘😘😘موفق باشی عزیزم

ممنون گلم💜💜

بچه ها از همتون ممنون💟💟💟💟💟💟💟😘😘😘😘

چرا من اینقدر سست عنصر و بی اراده ام برا رژیم؟شما چكار میكنین كه سمت خوراكیهای خوشمزه نرین؟

ب لباسای خوشگل بع 

شهرزادجونم نکنه سیب زمینی مدام بخورم چاقم کنه؟

نه زیاد نخور کم چون سیرکنندگیش زیاده ی وعده هایی خیلی کم نون سبوس دار ی وعده هایی سیب زمینی...

سلام به همه دوستای گلم دلم تنگ شده براتون🥰🥰🥰🥰🥰🥰من امروز صبحونه تقریبا فکر کنم ۴۰/۵۰گرم نون و ی ...

سلام بهار عزیزم خوبی؟؟ملینه جون چطوره ؟؟؟

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
😅😅😅😅😅😅😆😅😅😅😅 سها اینو هیچ وقت یادم نشدبهت بگم بذار الان تعریف کنم.  یه روز داشتم تو ...

فدات شم پس بمونو هرروز امضامو نگاه کن چون قراره خیییلی تغیرات توش ببینی😆😆

نبینم بریا وگرنه دهنم چاک دار میشه😆😆

سلام عزیزم...فک کنم ضعف کنی بزار بعد افطار ورزش کن خب یا همرو باهم انجام نده تشنت میشه

ممنون که جواب دادی 😙همین کارو میکنم بعد افطار اگه تونستم ورزش میکنم 💪💪

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
2706