2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
سلام عزیزم  منم بچم یک سالشه از شش ماهگیش با تاپیک بامداد جون اشنا شدم  و شروع کردم به و ...

سلام.

ممنون بابت همراهی.

من منظورتو از فش گرفتن نفهمیدم ولی میگن دمنوش رازیانه زیادیشم بده.

روزی چقد رازیانه میخوردی مثلا غذای یه روزت چی بود.

چقد کم کردی تو یه ماه.

از نظر سایز هم تغییر داشتی؟

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مصرفی ۶۶۶ تا الان...امروز روز برنجم بود ولی نخوردم شامم زرشک پلو با مرغ گذاشتم😁😁یکم از مرغش میخورم ک با هویچ و فلفل دلمه و پخیدم😋😋

صبح نمیرو خوردم انگار دیگه جا ندارم😨مغز پغز و میوه اینا خوردم تا الان شد انقد کالریم

الانم دارم حلقه میزنم بعدش چالش و پیاده روی😊😊😊

وزن شروع》89.حالا》۷۵.۸۰۰.برنامه 
🤣🤣🤣🤣🤣 بفلما عشقم😁😁😁منم بلات اهنگ فرستادم http://irsv.upmusics.com/Downloads/Musics/Hooros ...

ماری جون
عجب آهنگی بود خیلی قشنگ بود دستت درد نکنه حالمو عوض کرد

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
2731
وای چقد خوب عزیزم نوش جونت❤❤❤😘😘😘خودمم دوسش دارم خیلی😋😋

😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

💚گروه سبز 💚 تثبیت.💚 💚💚وزن ابتدا 65💚                                                                                   وزن الان کمتر از 50 😘رای بر آورده شدن حاجتم میشه یه  صلوات بفرستید 😢😢😢الهم صل علی محمد وال محمد 
اسم آهنگش چیه؟؟ لینک برا من باز نمیشه ممنون

دلم پریشونه. هوروش بند

سلام. ممنون بابت همراهی. من منظورتو از فش گرفتن نفهمیدم ولی میگن دمنوش رازیانه زیادیشم بده. روزی ...

عزیزم منظور فست  من روزی یک لیوان میخوردم 

البته بچه من الان یک سالش غذا خور و دیگه نمیخورم وهمون چای سبز میخورم عجقم

ببین سه روز در هفته ورزش میکردم کالریم مجاز میبستم ماهی ۲ کیلو کم میکردم

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

سلام خوشگلااااااا😍😍😍😍

من تازه بیمارستان برگشتمو.خیلی خسته ام و گشنه فیله مرغ گذاشتم بپزه بخورم 😢😢

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
😥😥😥😥گوشیم‌ داره خاموش میشه 

سلام نیکی جون چرا!!!دسترسی ب شارژر نداری

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤

سلام به همه دوستای گلم دلم تنگ شده براتون🥰🥰🥰🥰🥰🥰من امروز صبحونه تقریبا فکر کنم ۴۰/۵۰گرم نون و ی تکه پنیر و ی شیرقهوه خوردم 

ناهارم جاتون خالی نصف کباب کوبیده و نصف جوجه و ی گوجه کبابی 

بعد ناهارم توفیق اجباری ۶کیلومتر پیاده روی کردم تا وروجک تو کالسکه اش بخوابه🙃🙃🙃🙃