2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806064 بازدید | 290067 پست
خودت چطوری😙طلا جون تو الان نی نی ام دنیا میاری؟

منم خوبم عزیزم💜آره ببین عکسشو

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
سلام علیکم تا الانکه رعایت کردم و تاپیگ نیومدم باز،رعایت گردما ولی نمیدونم روز چندمه شهرزاد تغییری ...

حتما ی جای کار میلنگه یا اشتباه بستی یا بد بستی یا مشکل تیرویید یا هورمونی داری.

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بوووووووس

مریم از قائم شهر بیاد بهم پیام بده.زن سابق شوهرمومیگم.مرسی.......    😉😉😉😉😉😉                                  .حالا خوب شد . 😐😐😐🤕😷😷😷😷😷

بچه ها راه حل واس کم نون خوردن ندارین؟؟؟

وزن شروع:۷۶🥴وزن پایان رژیم سال ۹۷ :۵۵🤩وزنم تا ۶۳ سال ۱۴۰۱ برگشت ولی دوباره  شروع کردم 💪وزن فعلی ۵۶😍حرفی ندارم جز اینکه :از وقتی لاغر شدم حالم خیلی خوب شد 🤩🤩❤
2731

سلام طلا جون این نی نی شما اوردیش بیرون  

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!
بوووووووس

😍😍😍😍

بچه ها راه حل واس کم نون خوردن ندارین؟؟؟

سیب زمینی پخته مدتی جایگزین کن من با این روش اییینقد کم خوردم نون رو تا الان دیگه حالم ازش بد میشه😂😂😂همون مصرف بسیار کمم هم نون جوعه.همون مقدار کمت هم نون جو بخور نون سفیدو کلا فراموش کن

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
سلام طلا جون این نی نی شما اوردیش بیرون    

آره این اولین زایمانی بود ک گرفتم😍برام عزیز بود

آره این اولین زایمانی بود ک گرفتم😍برام عزیز بود

اخه افرین انشا الله موفق باشی

کاش زندگی از اخر به اول بود!!!! پیر بدنیا می امدیم. انگاه در رخداد یه عشق جوان میشدیم.... سپس کودکی معصومی میشدیم و نیم شبی با نوازشهای مادر ارام میمردیم!!!

نمودونم روز چندمه از چهل روزم 

فکر کنم حتنا ده روزش سپری شده 

از فردا سی روزشو ادامه میدم 

حالا لاغرم نشدنم هیچ چاق نشم 😩

ب زور شش کیلو کم گردم از دست ندم

ای خدا کمکم کن 

شهرزاد برم دکتر تیروئید داشته باشم دارو بخورم اون زمان میتونم کم کنم وزنو؟

البته یبوست شدید دارم

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
2706