2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805038 بازدید | 290067 پست

من فقط سالی یه بار بند میندازم اطراف ابرو رو اونم برا عید..بقیش و با تیغ میگم تمیز کنه

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

بخاطر اضافه شدن وزنم اصلا یه حالی ام...از ترس اینکه وزنم برگشته رفتم مانتو عید و تن زدم دیدم شکر خدا هنوز گشاده

خاک تو سرم پس کی بدمشون خیاط؟؟؟

شیطونه میگه برشون دارم با خودم ببرم سر راه خونه بدم و بیام

💖سرگروه تثبیتی های قهرمان 💖 تاپیک قوانین تثبیت وزن💪 شروع رژیم: 1401/08/27 ✌ 💚عضو گروه سبز💚  قد:۱۷٠ وزن اولیه:۸۲.۳😓    81.4 » ۸٠.۸ » ۷۹.7 » 79.3 » 78.6 » 77.6 » 79 » 78.2» 76.8» 76.4 ۷۵.۹ » ۷۴.۹ » ۷۴.۶ »  71.9»۶۹.۹»  68.3 هدف نهایی🔥۶۵🔥😍  قهرمان زندگی خودم میشم 💪💪          💥۷۸🔓»💥۷۶🔓»74💥🔓»٧2💥🔓» 70💥🔓69💥🔓 68 💥🔒67 🔒66🔒 65🔒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایده تو بارداری طبیعیه مادر...اصلا دست نزنی ه پهناشون...بند هم ننداز اطرافش بگو برات تیغ بزنه...

من هیچ وقت بند نمیندازم بالا و زیر ابرومو چون پوستم خیلی حساسه

کلا پهنا نداره😂😂😂از بس ریخته

مریم  یادته گفته بودم هم اسم خواهرمی؟  دیشب که عکس سونو رو برای خواهرم فرستادم به کل فام ...

ای جانم خدا حفظش کنه😍😍😍😍😍

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2731
بیدارم که کرد دوبار برای دشوری😂😂😂ولی بعدش دوباره راحت خوابم برد😁😁😁 راستی شهرزاد امروز میخوام ...

مادی من خیلی شنیدم تو بارداری ریزش میگیری به دکترتم بگو شاید ی ویتامینی کم باشه نیاز به مکمل داشته باشی.حالا من برعکس بودم یعنی تو بارداری اینقد موهام پر شده بودن و به سختی میدیدی ی مو ازم بریزه ها...از بس هیچیم شبیه ادم نبود خواهر🤣🤣🤣عوضش تو شیردهی موهام ریزش داشت☹☹ولی ابروهام وفادار بودن کلا سرجاشون موندن😂😂😂

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
مادی من خیلی شنیدم تو بارداری ریزش میگیری به دکترتم بگو شاید ی ویتامینی کم باشه نیاز به مکمل داشته ب ...

😂😂😂😂😂

من از قبل بارداری ابروهام میریخت😒😒😒

ابردهای من اصلا وفادار نیستن

خاک. تو.سر.ابروهام#   😂😂😂😂‍  ‍ 

سلام صبح بخیر🥰🥰🥰🥰منم اومدم با ۶۰۰گرم کاهش😄😄😄😄😄خداروشکر اضافه نکردم بعد از دو تا رژیم سریع 😊نتیجه میگیریم هر کی اضاف کرده سرش تو دیگ بوده🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2738

سلام خانومای گل 😚😚

میبینمکه هیشکی نیس وزنشو اعلام کنه😂😂 

بچه ها من دیروز فست نبودم پرخوری هم کردم امروز رو روزه گرفتم فردا وزن میکنم بعدش میرم تثبیت تا بعد از تعطیلات که دوباره شروع کنم 

منم با وجود اینکه دیروز فست نبودم وزن کردم ۵۲ و ۶۰۰ بودم با همین وزن پایان امروز تاپیک رو ترک میکنم به این امید که با همین وزن برگردم بعد عید😋😋💪💪

امیدوارم ۹۸ از هر لحاظ براتون سال بهتری باشه و به خواسته های خیر دلتون برسید و تنتون سالم و دلتون خوش باشه 😍😍😍

قدددددر خودتونو بیشتر بدونید به خودتون احترام بیشتری بذارید...اراده هاتون قوی تر و توانتون بیشتر بشه و بدون اضافه وزن  برگردید و بقیه ی راهتون رو ادامه بدید...

ببخشید اگه گاهی بهتون سخت گرفتم فقط و فقط به خاطر پیشرفت کردنتون بوده و حس کردم تو مسیرتون کمکتون میکنه امیدوارم حسن نیتمو درک کرده باشید و اگه سر سوزنی برای رسیدن به هدف حتی یکیتون موثر بوده باشم خیلی خوشحال میشم..😚😚

ی عالمه ارزوی خوب براتون دارم 

💖💖💥عیدتون پیشاپیش مبارک باشه دخملا💥💖💖

خوشحالم که  اینجا ی سری دوستای خیلی خوبی پیدا کردم که از اب روون صاف و ساده ترن😍😍

‍  

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
منم با وجود اینکه دیروز فست نبودم وزن کردم ۵۲ و ۶۰۰ بودم با همین وزن پایان امروز تاپیک رو ترک میکنم ...

عزیزم خیلی خوشحالم که شما دوستان خوبم هستین امیدوارم ی سال پر از شادی و خوشی رو در پیش رو داشته باشی و همیشه تنت سلامت و لبت خندون باشه بابت همه زحماتت هم ممنون

سال نو پیشاپیش مبارک🥰🥰🥰🥰🥰😘😘😘😘😘

منم با وجود اینکه دیروز فست نبودم وزن کردم ۵۲ و ۶۰۰ بودم با همین وزن پایان امروز تاپیک رو ترک میکنم ...

شهرزاد ناخوداگاه اشکام داره میریزع 😔😔😔😔هیجایی نبوده ک مث اینجا راحت باشم بدون ترس استرسی از هرچی دلم خواسته حرف زدم و گفتم همیشه هم هم تو هم بقیه بچه ها بودن ک ارومم کن و دلگرم😭😭😭😭😭

منم میخام سال ۹۸ از بهترین سالهای زندگیت باشه و هرچی ک ارزوشو داری بهش برسی همیچنین بقیه بچه ها❤❤❤❤❤❤❤❤

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

سلام صبح بخیر🤗🤗من دشوری نرفته بیدم؛وزنمم ۷۷.۱۰۰ دقیقا وزن بعد رژیم سریع🙄🙄

خوشحالم ک‌اضافه نبودم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2706