2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
بچه ها شوهرم الان زنگ زد گفت که گفته بهشون نیایید الهه خونه تکونی داره  دست و‌جیغ و هوراا ...

😃😃هورااااااااا

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا به هیچی دست نمیزنن دفعه ی پیش خواهر شوهرم صبح جاشو جمع نکرده بود تو رختخوابی که من تازه شستم سی ...

وااااااااآاای چ سخت😝

حالا من ک الان خونه مادرشوهرمم.جایه خاهرشوهرمیناهم من جمع میکنم.

انقد برنمیدارن از وسط اتاق ک من جمع کنم😩

همینطورم ظرفاشونو اگه دیگ ببینن بعد ۱ ۲ ساعت من دست نمیزنم دیگ دخترش با عصابانیت میره میشوره😕

قوووووم شوهر کلا خرن والسلام😁

بهتر ک کنسل شد خداروشکر 😍😍😄

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
عزیزم یکم کاریش نداشته باش بزار دوباره به فضای خونه برگرده

اره کاریش ندارم لباسشم ابی چیزی میخوره میریزه رو سینش از ترس مریض شدن دوباره زودی عوض میکنم بدش میاد

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731
وااااااااآاای چ سخت😝 حالا من ک الان خونه مادرشوهرمم.جایه خاهرشوهرمیناهم من جمع میکنم. انقد برنمید ...

کنگر خوردی لنگر انداختی🤣🤣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
سلام عشق خودم         ببخشید الان دیدمش   اره گفتم برگردم تا به سمت ...

فدایییی داریییییی😙😙😙😙😙😙😙😙

حتما برید مسافرت عزیزم البته سعی کنید سرخر با خودتون نبرید😁😁😁😁😁😁 این جاریا همش باید در کیون تو باشن انگار 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
2740
بچه ها شوهرم الان زنگ زد گفت که گفته بهشون نیایید الهه خونه تکونی داره  دست و‌جیغ و هوراا ...

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💃💃💃💃💃💃💃💃🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉

خب من برم بورزشم همسری ساعت ۱۱ میاد خونه😢😢😢😢🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

[QUOTE=82641811]فدایییی داریییییی😙😙😙😙😙😙😙😙 حتما برید مسافرت عزیزم البته سعی کنید سرخر با خودتون نبرید😁😁😁

وای سر خر رو خوب اومدی  

نه امسال پشت دستمو قاشق گذاشتم با اینا مسافرت نرم  یکیش سه چهار روز پیش رفتن قشم. یکیش هم همین الان از بوشهر پیام داده که پشه خوردم  حالا مثل چی داره دروغ میگه ها پشه کجا بوده فقط میخواست بمن بگه اونجاییم  منم تو دلم گفتم بذار 5 شنبه که رفتیم پیست پولادکف و بهتون نگفتیم بعد میفهمین تنها بیرون رفتن یعنی چی    

[QUOTE=82641811]فدایییی داریییییی😙😙😙😙😙😙😙😙 حتما برید مسافرت عزیزم البته سعی کنید سرخر با خودت ...

آفرین 😊😊😊😊

چقد لج درآرن نکبتای عقده ای😑😑😑

حالشونو جا بیار عزیزم قشنگ بسوزن😁😁😁

2706