2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805037 بازدید | 290067 پست
چه خوب من فکر میکردم رو تردمیل میری تو خونه ۶کیلو متر راه میری😲چه جوری؟؟با چ برنامه ای می فهمی چقد ...

آره ما ایرانیا از هر تحریمی یه فرصت جدید میسازیم😁😁😁
اصلا هم سخت نیست...با گام شمار گوشیم🤗

گروه آبی💪شروعی دوباره ۱۴۰۱/۱۲/۱۳💪شروع:۷۵  الآن:۷1  هدف:۶8

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یروز اشکال نداره ولی هر روز ادای معده تنگا رو‌در نیار 

😂😂😂😂 ادای تنگارا..تیکه کلام خودمم هست

ن تصمیم گرفتم امروز حتمن کامل باشه

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2740

دیگ دیر شد😂😂😂

ن صفحه با صفحه فرق میکنه

مثلا ۴۴۴۴

یا ۴۰۰۰باید وایسم‌تا صفه ۴۶۴۶.یا ۴۷۴۷ اینا خوبن😂😂😂😂😂

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

سلام 😘

بچه ها لیست رو کامل کردم و همه رو پشت سر هم گذاشتم 

تاپیک وزن دیگه قفله لطفا نگید بازش کنم 

اینم آخرین پستش 👇🏼👇🏼👇🏼

بچه ها فقط همین اسامی که تو لیست هست عضو‌گروه هستن 

لطفا دیگه کسی رو عضو نکنید تا بعد از عید 

حتما بچه هایی که اسمشون تو لیست هست فعال باشن حداقل هر هفته وزن جدیدشون رو وارد کنن اگر دوهفته فعال نباشید حذف میشید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام 😘 بچه ها لیست رو کامل کردم و همه رو پشت سر هم گذاشتم  تاپیک وزن دیگه قفله لطفا نگید باز ...

بامدادی عاااااشقتم

من بعد از ۱۱ سال که دهه ۵۰ ندیده بودم بلاخره امروز شدم ۵۹/۵۰۰

۳ روز پروتئین گرفتم

فقط ۱۱۰۰ کم کردم البته مزاجم چون دموی پروتیین فک کنم زیاد تاثیری نداره بازم همین‌۱ کیلو هم خییییلی عالیه

دور کمرم ۷۲/۵بود

شد ۶۹

عاششششقتم بخدا همه مشکلاتت رو اندازه شکلات کنه و قورتش بدی😍😍😍😍😍😍😍

با قدرت ادامه میدم تا اخر اسفند ۵۷ رو ببینم رو ترازو

وزن قبلی ۷۱😤 و وزن فعلی۵۹/۵۰۰ 🤔وزن هدف ۵۷😊
بامدادی عاااااشقتم من بعد از ۱۱ سال که دهه ۵۰ ندیده بودم بلاخره امروز شدم ۵۹/۵۰۰ ۳ روز پروتئین گرف ...

سلام عزیزم 

مبااارکه چه عااالی 👌😍♥️♥️

قربونت مهربونم لطف داری 😘😘😘😘😘

ادامه بده تو میتونی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

سلام صب عالی متعالی

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706