2737
2739
پوست بدنم خشکه.هر ۴ تا۳ روز فکر کنم 

پس پوست سرتون هم نرمال روبه خشک هست عزیزم. موهایی چرب حساب میشن که زیر ۱ روز چرب بشن. فقط کافیه شامپو مخصوص مو خودتون رو بزنین با ماسک مو مخصوص حمام و بعد حمام.  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بله عزیزم میتونین بیاین پی وی سوالاتتون رو بپرسین.  بله ضد آفتاب رنگی رو ما پیشنهاد نمی‌کنیم به ...

خیلی ممنونم

عزیزان به دلیل شلوغ شدن شخصی از قبول کردن درخواست دوستی برای حس ۶ معذورم ❤سرفرصت مناسب تاپیک آخر پست بذارید پاسخ میدم .
برای شوره سرچی پیشنهاد میدین؟ همیشه شوره دارم.حتی بعد از حمام موهامو شونه میکشم شوره میبینم.

به کف سرتون چسبیده یا عین نمک هست؟شوره اکثرا بعد حمام تمیز میشه اما پوسته نه باز رو موهاتون هست 

2728
واسه موهای چرب که یک در روز میان احتیاج به حموم داره و چرب میشه  و ریزش هم داره چی خوبه ؟

موهایی که ۱ روز درمیان چرب میشه نرمال هستن چرب نیستن . پوست بدنتون خشک یا چرب؟ از حمام میاین چقدر طول میکشه چرب بشه؟

موهایی که ۱ روز درمیان چرب میشه نرمال هستن چرب نیستن . پوست بدنتون خشک یا چرب؟ از حمام میاین چقدر طو ...

پوست بدنم خشکه  موهام  فرداش چربه 

میتواند تو را سخت زمینگیر کند    دردیک بغض اگر بین گلو گیرکند
پوست بدنم خشکه  موهام  فرداش چربه

موجاتون چون شامپوتون مخصوص پوستتتون نیست چرب میشه .چون پوست کل بدن یک جور هست .بدن و سر و صورت یه تیپ پوستی هستن. پوست بدنتون چند روز در میان چرب میشه؟ 

به کف سرتون چسبیده یا عین نمک هست؟شوره اکثرا بعد حمام تمیز میشه اما پوسته نه باز رو موهاتون هست  ...

بعد از حمام ظاهر موهام تمیزه ولی موقع شونه کشیدن شال میزارم روی پام پر شال نقطه سفید میشه.از فرداش هم دونه دونه ریز نقطه مانند لابه لای موهام هست.روی کف سرمم میبینم.

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2740
بعد از حمام ظاهر موهام تمیزه ولی موقع شونه کشیدن شال میزارم روی پام پر شال نقطه سفید میشه.از فرداش ه ...

پوسته هست عزیزم .باید شامپو مخصوص پوسته سر استفاده کنی سرت رو هم روغن تراپی کنی 

2706