2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پوسته هست عزیزم .باید شامپو مخصوص پوسته سر استفاده کنی سرت رو هم روغن تراپی کنی 

چه شامپویی پیشنهاد میدین و چه روغنی مناسبه؟

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
سلام عزیزم ببخشید من محصولات پوستیم کلا روبه پایلن به نظرت برم دکتر بگم چیا برام بنویسه؟

اگه زیر نظر دکتر هستی و فقط محصولات دکترا رو قبول داری آره برو عزیزم . اگه نه که من مشاور فروش محصولات پوست و مو هم هستم میتونین از ما با مشاوره دقیق خرید منین گلم خوشحال میشیم🥰🌹

2740
منافذ باز رو صورتم دارم و از وقتی پسرم بدنیا اومد۷ساله که صورتم لک آورده بیشتر منافذ باز اذیت میکنه

برای منافذ باز باید روتین بزنی عزیزم ماسک کچی ام ان دی خیلی تو منافذ کمک میکنه .با کرم زعفران . اسکراپ و ضد آفتاب هم خیلی تاثیر گذار

سلام عزیزم  موهای جلوی سرم دارا خالی میشه ریزش مو دارم  دکلره ام کمتر از یکسال پیش‌کردم& ...

شامپو مناسب پوست سر. تونیک ریزش مو بلک بری، پودر کلاژن ، قطره سیلیس .اینا خیلی به رشد مجدد موهات کمک میکنه عزیزم.برای وز شدن موهات هم ماسک مو خشخاش، و سرم مو بعد حمام خیلی نرمال میکنه 

کف سرت چقدر طول میکشه بعد حمام چرب بشه؟ یا صورتت چقدر بعد حمام چرب میشه یا احساس چربی میکنی عزیزم؟

نه احساس چربی ندارم.قبلا کف سرم از چربی شوره میزد.کف سرمو میخاروندم زیر ناخنم چربی بود ولی بعد تو شامپوم سرکه و جوش شیربن ریختم.کف سرم الان خشکه.

پوست صورتمم دکتر رفتم گفت جنس پوستت چربه.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
نه احساس چربی ندارم.قبلا کف سرم از چربی شوره میزد.کف سرمو میخاروندم زیر ناخنم چربی بود ولی بعد تو شا ...

پوسته سرت از خشکی هست . باید متعادل نگهداری . موهات رنگ شده و دکلره هست؟آسیب دیده هست؟

پوست من لک های قرمز کمرنگ داره البته شاید میشه گفت جای جوش و چندتا لک قهوه ای کم 

یه دوره راکوتان خوردم الان هم دارم ژل راکوتان رو می زنم تاثیر داشته ولی پوستم رو یکدست نکرده .

به نظرتون چه محصولی استفاده کنم که پوستم یکدست بشه؟

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ                       💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
2706