2752
2734
پوست کف سرت هم خشک؟ یا فقط موهات خشک ؟ دکلره کردی؟

از پوستم خشکه ...دکلره نه 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 

برای منافذ باز و پوست خیلی چرب چی پیشنهاد میدید؟

یه ابرسان خوب هم مناسب این نوع پوست معرفی کنید لطفا

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
2731
برای منافذ باز و پوست خیلی چرب چی پیشنهاد میدید؟  یه ابرسان خوب هم مناسب این نوع پوست معرفی کن ...

یه روتین مخصوص پوست چرب ،چربی صورتت رو کنترل میکنه گلم . آبرسان بلک بری عالیه .البته سنتون بالای ۱۸ باشه. ماسک هفتگی و اسکراپ هفتگی هم در کنارش برای منافذت عالیه 

یه روتین مخصوص پوست چرب ،چربی صورتت رو کنترل میکنه گلم . آبرسان بلک بری عالیه .البته سنتون بالای ۱۸ ...

از فوم و تونر ویتالیر استفاده میکنم ، روتین منظم دارم 

ضدافتابمم فاقد چربیه 

اما هر سه ساعت باز چرب میشه 

۱۹ سالم هست

ماسک لیمو و خاک رس وارمی هم هفته ای ۲ بار استفاده میکنم 

اسکراب خانگی منظورتونه؟

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه🌿 خوشحال میشم کمکی کنم [ تویی که تا اینجا خوندی،بدون می‌آید روزهای خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش انرژی زا : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
یه روتین مخصوص پوست چرب ،چربی صورتت رو کنترل میکنه گلم . آبرسان بلک بری عالیه .البته سنتون بالای ۱۸ ...

ابرسانی که معرفی کردین فاقد چربیه؟

از فوم و تونر ویتالیر استفاده میکنم ، روتین منظم دارم  ضدافتابمم فاقد چربیه  اما هر سه س ...

تمام محصولاتتون باید مخصوص پوست چرب باشه عزیزم . ضد آفتاب هم باید لوسیونی باشه و کرم طور نباشه عزیزم . این روتین براتون اوکی نیست که چربی رو کنترل نمیکنه‌.نه اسکراپ های تیوپی هستن از اونا مخصوص پوست چرب . 

تمام محصولاتتون باید مخصوص پوست چرب باشه عزیزم . ضد آفتاب هم باید لوسیونی باشه و کرم طور نباشه عزیزم ...

خیلی ممنونممم❤🌸میتونم بهتون درخواست بدم؟ سوالی داشتم بپرسم ازتون 

ببخشین یه سوال دیگه ضدافتاب رنگی که من استفاده میکنم براب پوست مضره؟ یسریا میگن منافذ بیشتر باز میشه یسریا هم میگن لک میاره به مرور 

اگه واقعا مضره جای این چی پیشنهاد میدید که هم کارکرم پودر رو انجام بده هم ضدافتاب قوی؟

پوست بدنتون چقدر بعد حمام چرب میشه؟ یا پوست صورتتون چقدر طول میکشه بعد حمام چرب بشه؟ کاری به عادات ح ...

پوست بدنم خشکه.هر ۴ تا۳ روز فکر کنم 

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
خیلی ممنونممم❤🌸میتونم بهتون درخواست بدم؟ سوالی داشتم بپرسم ازتون  ببخشین یه سوال دیگه ضداف ...

بله عزیزم میتونین بیاین پی وی سوالاتتون رو بپرسین.  بله ضد آفتاب رنگی رو ما پیشنهاد نمی‌کنیم به مرور باعث لک میشه گلم. اگه میخواین ضد آفتاب رنگی بزنین حتما زیرش یه بی رنگ استفاده کنین که پوستتون آسیب نبینه.یا میتونین یه ضد آفتاب بی رنگ بزنین روش کرم پودر یا پنکک بزنین

برای شوره سرچی پیشنهاد میدین؟ همیشه شوره دارم.حتی بعد از حمام موهامو شونه میکشم شوره میبینم.

من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  ..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
2706