2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805519 بازدید | 290067 پست
فقط خدا کنه با کالری شماری مثل بقیه جواب بگیریم. من ک خیلی فکرم درگیرشه. مخصوصا امروز یه کلوچه خور ...

من با کالری شماری ۱۴کیلو کم کردم غصه نخور

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
من امروز یکم رقصیدم دراز نشست رفتم پروانه قدم درجا.تنها مشکلم شکمهه.الان عکس میدم ببینی

بفرست فدات.منم مشکل اصلی شکم وپهلومه.

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😢😢😢😢😢

عکس یاز از گردن تا پا بنداز یا فقط صورتتو نگیر وتارش کن.این عکس چیز زیادی نشون نمیده.😅من دیشب دور شکمم اندازه گرفتم ۲سانت زیر ناف ۹۹سانت بود.بگیر ببین چندی تو عکس معلوم نیست.باسنم ۱۰۰بود.گودی کمرم ۸۲بود

دوستان درروز چقد نون میخورین شما؟

نون جو بخور که در حد یه کف دست بیشتر نخوای بخوری

البته استانداردشو از بامداد جون و نیکی جون و اینا بپرس،  اما نون جو سیرکنندگیش عالیه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
عکس یاز از گردن تا پا بنداز یا فقط صورتتو نگیر وتارش کن.این عکس چیز زیادی نشون نمیده.😅من دیشب دور ش ...

دور شکمم 90 عزیزم

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
یه کف دست شام

خانومی نون و برنجو نزار برای شب

صبح یا ناهار مصرف کن

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2740
دوستان درروز چقد نون میخورین شما؟

ما تو خنمون غذای نونی خیلیییی کم درست میکنیم.آش واین چیزام خالی میخورم.از بچگی زیاد نمیخوردم.ولی تقریبا همه ی وعده هام با برنج پرمیشه

خانومی نون و برنجو نزار برای شب صبح یا ناهار مصرف کن

ناهار 6تا قاشق برنج میخورم شبم ساعت 8 یه کف دست نون 

یعنی شب به یه لیوان شیر اکتفا کنم؟

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
عزیزم شوهرت باید دلش بسوزه اون از تو نزدیکتره بهشون زیاد  ببخشید شمام مثل خواهرم خودتو کاسه داغ ...

اره والا همینه....من ه میگم بخاطر خدا ولی بیخیالش دیگه کاری ندارم هرکاری میخان بکنن

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
ناهار 6تا قاشق برنج میخورم شبم ساعت 8 یه کف دست نون  یعنی شب به یه لیوان شیر اکتفا کنم؟

نون خالی نخور یکی از بچه های گروه ب من گفت نون خالی خودش چاق میکنه.دیگه خودت میدونی

ناهار 6تا قاشق برنج میخورم شبم ساعت 8 یه کف دست نون  یعنی شب به یه لیوان شیر اکتفا کنم؟

صبر کن بامداد و نیکی رو تگ کنم تا اونا صحیح تر راهنماییت کنند

@بامدادخمار      @نیییییییکی       عشقای دل من لطفا این دوست عزیزمونو راهنمایی کنید. سوال قبلیشون این بود که در روز چقدر مجازن نون بخورن؛ و این که گویا نون رو وعده ی شام مصرف میکنند. لطفا در مورد مقدار و زمان مجاز مصرف نون و برنج راهنماییشون کنید عزیزای دلم

2706