2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
دقیق یادم نیست.چون قبلا خاموش بودم عزیزم و خاموش میخوندم تاپیکو

افرررين واقعا💐💐💐

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نمیتونم  مخصوصا اینکه شوهرم خیلی احترام خانوادمو داره به خاطر شوهرمم شده نمیخوام احترام به ...

مائده جونم سلام.....عزیزم زیادی حساس نباش مهم شوهرته ک پشتته و کنارت....هرکسی بود میگف ای بابا اونکه گف معذرت خواهی کن از مائده

میدونم ادم دلش میگیره......ولی تو دلت نگیره تو قوی باش عزیز دلم عیبی نداره شاید واقعا هم کاری پیش اومده براش

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها یه سوال من دیروز و امروز بیشتر از کالری مجازم خوردم چه کنم؟؟؟؟ 

97/10/2⬅️85😠                              97/10/9⬅️81.5😡                          97/10/16⬅️80.5😵                               97/10/23⬅️79.5😖             97/11/7⬅️❓❗                                         ممنونم ازتون بچه های تاپیک بامداد خمار 💖💋
2731

دوستان درروز چقد نون میخورین شما؟

وزن شروع83/800،وزن فعلی 76/500وزن  هدف اول65،وزن هدف دوم55من میتونم به وزن دلخواهم برسم 😆😆😆😆😁😁😁 تاریخ شروع کالری شمار4دی،اخرین وزن کشی6بهمن

ورزش کن از فردا رعایت کن دیگه 

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 

بيشتر ورزش كن و اينكه فردا جبران كن.

🟠گروه نارنجی 🟠 وزن شروع ۸۴ قد ۱۶۳ تاریخ شروع ۱۴دی ۱۴۰۱ وزن هدف ۷۰ ✅.ما هیچ الهی همه تُ :) ♡

ورزش که هرروز بغیر از جمعه ها ایروبیک و نیم ساعت پیاده روی دارم 

97/10/2⬅️85😠                              97/10/9⬅️81.5😡                          97/10/16⬅️80.5😵                               97/10/23⬅️79.5😖             97/11/7⬅️❓❗                                         ممنونم ازتون بچه های تاپیک بامداد خمار 💖💋
سلام مریم جون خوبی؟ منم دیگه زنگ. نمیزنم خواستم فقط حالی ازشون پرسیده باشم که اینجوری شد

خوب کاری میکنی😀😀😀😀 

تو محبتتو نشون دادی همین که شوهرت درک کرده کافیه 😉😉😉😉😉😉😉

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

من کالری مجازم ۱۶۰۰ تاس ۱۵۶۵ تا مصرف کردم

نیم ساعت رقص+۴۰تا دراز نشست+۳۰ تا بشین پاشو+۳۰ تا پهلو سمت چپ ۳۰ تا راست

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
مائده جونم سلام.....عزیزم زیادی حساس نباش مهم شوهرته ک پشتته و کنارت....هرکسی بود میگف ای بابا اونکه ...

سلام عزیزم

حساس نیستم 

میگم که وقتی زنگ زد با شوهرم صحبت کرد نزدیک دو دقیقه شایدم بیشتر صحبت کردن

کاملا مشخص بود که وقت ازاد داره

ولی بی خیال

منم خدایی دارم، تنهام نمیزاره

خوب کاری میکنی😀😀😀😀   تو محبتتو نشون دادی همین که شوهرت درک کرده کافیه 😉😉😉😉😉😉😉

شوهر منم دیشب همینو بهم گفت 

منم زنگ زدم بخاطری ک ب پسرم تخم مرغ داده تشکر کنم ی عالمه حرف بهم زد مادرشوهرم

سلام عزیزم حساس نیستم  میگم که وقتی زنگ زد با شوهرم صحبت کرد نزدیک دو دقیقه شایدم بیشتر صحبت ...

معلومه ک داری شاید خدا بتو از همه نزدیک تر باشه عزیز دلم غصه نخوریا😘🌹😞