2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805808 بازدید | 290067 پست
دیروز وزن کردم 69900😢

عه براچی وسط هفته وزن میکنی😡

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من هیچ وقت نگفتم حتی یه بار حتی از مادرش ناراحت میشم تا جایی که بشه نمیگم بهش مگه اینکه مثل امروز ...

قربونت برم عزیزم

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
نه بابا اصلا گناه نداره خیالت تخت ورزشتو بکن

چششششششم

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
2731
عه براچی وسط هفته وزن میکنی😡

میخواستم بدونم چند کیلوام از دیروز دارم کالری شماری میکنم.2روز قبلش فقط میوه و سبزیجات میخوردم

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
دور از جونت چرا؟ من خیلی دوس دارم صبح زود پاشم ورزش کنم حس میکنم بیشتر انرژی دارم ولی تا ساعت 1میخو ...

من شبا حلقه میزنم .پنچر (پریود)بودم.تو تایپیک بیشتر میگیم پنچر شدم.وگرنه پری اعداممون میکنه!😉 @pari95    

یه صلوات برام بفرستین لطفا😘ب نیت اینکه خداحاجتموبده😘😍امیدوارم هرچی ازخدا میخواین بگیرین❤
من شبا حلقه میزنم .پنچر (پریود)بودم.تو تایپیک بیشتر میگیم پنچر شدم.وگرنه پری اعداممون میکنه!😉

😀😀😀😀اها 

من حلقه بلد نیستم بزنم هر کاری میکنم یاد نمیگیرم

شما چندکیلویی؟

تیکر لاغریمه امیدوارم به هدفم برسم😍 شروع رژیم 97.10.22وزن اولیه 70❤67/600❤66/600❤65/800❤❤وزن هدف54 
اوهوم واقعا درسته ولی همش میگم پیرمرد پیر زنن تنهان پس خدا چی....و این حرفا همش میگم ب من چ بعد میگم ...

عزیزم شوهرت باید دلش بسوزه اون از تو نزدیکتره بهشون زیاد  ببخشید شمام مثل خواهرم خودتو کاسه داغتراز آش نکن زیاد قاطی مسائلشون نشو احتمالا یه چیزی میدونه نمیخواد تو متوجه بشی داره باهاشون این رفتارو میکنه والبته مطمین باش زود دوباره ارتباطشون درس میشه مادرا زرنگن نمیزارن پسراشون ازشون دور بشن تا بیفتن زیر دست زنشون .

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
وای خیلی سعی کردم نشد همش بغض داشتم حتی نمیخواستم به شوهرم بگم ولی طاقت نیاوردم گفتم شوهرمم گفت ت ...

چیز مهمی نیست گلم. این چیزا برای همه به نوعی وجود داره. میگذره

شاد باش عزیزم

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
😀😀😀😀اها  من حلقه بلد نیستم بزنم هر کاری میکنم یاد نمیگیرم شما چندکیلویی؟

۶۹.۵بودم یکشنبه وزن جدیدمو بهت میگم.توام بگو😘حلقه منم اولش میفتاد.یه هفته ای سعی کنی میشه.حوصله ورزشای دیگه ندارم.هم سرماخوردم هم پنچرم هم افسردگی گرفته م.باید جون بکنم تا ورزش کنم

بچه ها یه سوال من دیروز و امروز بیشتر از کالری مجازم خوردم چه کنم؟؟؟؟ 

جبران کن با ورزش بیشتر و اینا

شنبه هم ان شاالله یه فست مشتی بگیر

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
مثل همیم 😍من چند گرم کمترم

فقط خدا کنه با کالری شماری مثل بقیه جواب بگیریم.

من ک خیلی فکرم درگیرشه.

مخصوصا امروز یه کلوچه خوردم بیشتر عذاب وجدان گرفتم.کالریش 190بود

۶۹.۵بودم یکشنبه وزن جدیدمو بهت میگم.توام بگو😘حلقه منم اولش میفتاد.یه هفته ای سعی کنی میشه.حوصله ورز ...

من امروز یکم رقصیدم دراز نشست رفتم پروانه قدم درجا.تنها مشکلم شکمهه.الان عکس میدم ببینی

دیروز وزن کردم 69900😢

یکشنبه ها وزن کن.نهایتش وزن میکنی تو خصوصی بگو وگرنه بامداد تیربارونت میکنه😅