2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805042 بازدید | 290067 پست
انشاءالله خیره،،هر چی از جانب خدا برسه خیره،،کار ما انساناس ک گاهی شر یا بدی میفته،،،ایشالا برای همه ...

اره واقعا.

هرچه از دوست رسد نکوست😍.

فدای چشمت نازار🌷🌷🌷

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
منم سر امیرعلی ۱۳ کیلو اضافه کردم یکهفته بعد زایمانم رفتم دکترم خودمو وزن کردم کل ۱۳ کیلو رو کم کرده ...

الهی بمیرم😢😢😢

دیگه به گذشته ها فکر نکن عزیز دلم

میگم مرضیه خوبی؟

کوچولوهات خوبن؟

وزن هفته پیشت چند بود؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا. هرچه از دوست رسد نکوست😍. فدای چشمت نازار🌷🌷🌷

ما راضی هستیم برضای دوست🌹🌹🌹🌹🌹

خدا نکنه عشقم،،چشمونت سلامت و پر نور😍😍😍😍😍

هم اکنون در حال خوردن داروگیاهی بسیااااااار تلخخخخخخخ😩😩😩😩😣😣😣

به حکمتش دل بسپار 🌿
سلاااااامممم ب سرگروه قشنگمممم ❤❤❤😍😍 گزارش#     99/3/17 صبحانه👈نسکافه بدون شکر +خر ...

سلامممم عزیزدلم تمناجون گزارشت عالیهههه حرف نداره👌👌👌گلم فرداصبح تگت میکنم برای سمیه جون موفق باشی😍😍😘🌷🌷🌷

2728
ما راضی هستیم برضای دوست🌹🌹🌹🌹🌹 خدا نکنه عشقم،،چشمونت سلامت و پر نور😍😍😍😍😍 هم اکنو ...

آفرررررین.این یعنی توکل👍👍👍.

نوش جان😩😩. بنظرمن نخور اونارو.

ورزش کن و رژیمتو برو و توکل ب خدا.همه چی درست میشه.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
😂😂😂😂. سپیده کجاس.  مهدیس منم.سهیلا😅😅😅

ارههههه همون سهیلا🤭😂🙄

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
الهی بمیرم😢😢😢 دیگه به گذشته ها فکر نکن عزیز دلم میگم مرضیه خوبی؟ کوچولوهات خوبن؟ وزن هفته پیش ...

خدانکنه مهربونم

خوبیم مائده جونی.الحمدالله.

شما خوبین؟؟🥰🥰نازگلم چطوره🤩🤩🤗

۷۴ و ۸۵۰ عشقم.تو امضام هس.

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2740
آفرررررین.این یعنی توکل👍👍👍. نوش جان😩😩. بنظرمن نخور اونارو. ورزش کن و رژیمتو برو و توکل ب خ ...

ب خودم گفتم دیگه نمیخورم مثل زهره مارههههه😭😭😭

آره از فردا ورزشمو شروع میکنم الکی ۱۰روز ورزش نکردم فکر میکردم فسقلی هستش😂😂😂😂😂حالا ک نیستش یا علی دوباره

چششششششششششششم قندعسلم😍😍😘😘😘

به حکمتش دل بسپار 🌿
🛑بنام خدا بعدچندروز بی گوشی بودن دوباره گوشی دار شدم 😋😋😋😋 گزارش# برای سرگروه خوب و مهربونم ...

😒😕

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
خدانکنه مهربونم خوبیم مائده جونی.الحمدالله. شما خوبین؟؟🥰🥰نازگلم چطوره🤩🤩🤗 ۷۴ و ۸۵۰ عشقم.تو ام ...

خداروشکر

ماهم خوبیم، نازگلم یکسره در حال اویزون شدن از در و دیوار😩😩

پس بالاخره 75 رو شکستی

دعا کن منم این هفته بیام تو 74 کیلو

سلاممم عزیزم وای اره توام منوپیگیری کن من کلا ول میکنم خودمویهو. امروز هنوز هیچی ولی تاعصرچشم ورزشام ...

اره گلم خوبه بدو بدو😚😚😚من چند روزه پشت زانوم عجیب درد میکنه پامیشمو میشینم اشکم در میاد کیسه ابجوش گذاشتم.قرص خودوم ویتامین .. ولی نمیدونم چمه خوب نشد

دراز نشست و چالش چوب ورزش نشسته رفتم 

الانم افتادم یه گوشه همش خوابم میاد 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
ما هم میگیم😜 خوش به حال پریناز جون شکم نداره و شکمش صافه🤭😂 واقعا خوششش به حالت😄😘

گوبون بیشم 😚😚😚😍

تو با اون وزنت هیچی به من نگو😟😞

امضات وسوسه کنندس 😍😍

بچه ها جوونم‌ من از سفر برگشتم لطفا گزارشاتونو از امروز برای من‌بفرستین🌷🌷🌷🌷🌷 از پریناز جونم خی ...

گزارش#  

آب 8 لیوان

قرص مولتی

ورزش هایی که واسه چالش هست را نمیتونم انجام بدم

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2706