2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805043 بازدید | 290067 پست
😄😄۲ از خواب پامیشیم خوابمون ریخته بهم شام بخاطر شوهرم برنج میذارم😔نباشه نمیخوره

عزیزم من برای شوهرم اگه غذای سنگین بخوره برای خودم سبک میپزم الان شوهرم میگه خیلی لاغر شدی باید رعایت کنی خیلی 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
شیر خیلیی گرم نباشه..سرد باشه بیشتر جواب میده

گزارش امروز جمعه ۱۶ خرداد مژگان

صبحانه

نان ۵۵ گرم.خیار یه عدد.گوجه یه عدد.پنیر ۲۵ گرم.۲۳۹ کالری

میانوعده

پفک یه بسته🤐 خیلی وقت بود دلم میخواست ۳۰ گرم.عسل یه ق چ برای دمنوش. ۱۸۳ کالری

نهار

عدسی ۳۰۰ گرم و یه ق غ روغن.دو کف دست نان و دوسوم لیوان گوجه پخته.اینهارو با فاصله خوردم البته .۵۵۰ کالری

شام

نصف لیوان شیر ۳۹ کالری

کالری نصرفی ۱۰۱۳ کالری

ورزش نداشتم

حیلی کار داشتم یه هفته بود در حد کوزت کار کردم

از امشب احتمالا نتم خوب نباشه که گزارش بدم ولی حتما رعایت میکنم ترازو اوردم و ورزش هم میکنم 

ممنوننم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آتی😂😂😂😂😂😂. خدا بگم چیکارت نکنه. دلشتم میخوندم پستتو.ببین چی خوندم.😁😁 شوهرم گیر میده میگه ...

به منم میگه بخور 😣😣😣😣😣دیوانه کننده است اینهمه زحمت بکش کم کن بعد دوباره چاق شو

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

گزارش#  

صبحانه:چای+خرما+پنیر+نان۱کف+گردو(۱۹۹)

ناهار:کاهو+کوبیده+دوغ(۴۴۰)

میانوعده:زردآلو+آلوچه+چای+خرما+شیرینی😱+بستنی😱(۴۶۳)

شام:هیچی یعنی بستنی را ساعت ۸خوردم🤐

مصرفی:۱۱۰۲

مجاز:۱۳۶۰

دیشب ۲۰۰تایی بالا زد😑

ورزش:حلقه+چالش شکم

چالش چوب ۳۰تایی ۲ست

چالش آب۸لیوان

انگیزه#  

دیشب توعروسی همه دوستام کلی تحسینم کردن ک عالی شدممممم وچه لاغرشدم خوشکل ترشدم

خلاصه اوناهمه از بهمن تاحالا ک ندیده بودمشون حدودا ۴یا۵کیلو چاق شده بودن ولی من لاغرترشده بودم💃💃💃

@خانومه_مانكن    

@مامی_خوشگل    

@donyay_kochak    

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2731
سلام گلم شب شماهم بخیر🌷 گزارشت خیلی خوبه گلم ولی سعی کن کالریتوپرش کنی👌سبزیجاتم همراه غذات بخوری ...

سلام مهربون شبت بخيرP بله عزيزم يادم رفت بگم الان دوروزه سبزى و سالاد را هر وعده ميخورم.

گزارش#  

صبحانه٧٠ گرم نان ١٥ گرم پنير ٢٤٥ كالرى

ناهار ٤٠٠ گرم آش٣٨٠  كالري

شام ١٠٠ گرم لوبياپلو سالاد كاهو١٣٧ كالرى(ميدونم نبايد شبها برنح خورد ولى الان مهمونم و مجبور.)

ميان وعده بادام پسته زردالو خيار٢٣٣ كالرى

مصرفى ١٠٥٥ محاز ١١٦٠

گزارش#  

@donyay_kochak    

سلام نگین جون خوبی عزیزم

صبحانه:دو کف دست نان تافتون+ماست کیسه ای +نصف خرما+چای:۱۵۴ کالری

ناهار: دلمه برگ :۴۲۰کالری

شام ران مرغ آبپز+۲ کف دست نان تافتون:۲۰۹کالری

میان وعده: لواشک خانگی+گوجه سبز+خرما:۲۶۱  کالری

کالری مجار۱۱۶۰

کالری مصرفی ۱۰۴۵

آب ۸ لیوان 

مولتی ویتامین

چالش چوب

ورزش ها ۶۰ دقیقه حلقه +۳۰ دقیقه این چالشها👇

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
خوب چرا از پیشگیری استفاده نکردی😂😂😂 خواسته یا ناخواسته ، مسئله این است😆

امشبم تو همون مایه ها شد😦

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
2738
به منم میگه بخور 😣😣😣😣😣دیوانه کننده است اینهمه زحمت بکش کم کن بعد دوباره چاق شو

عا بخدا.

کاهش آسونه. 

نگه داشتنش سخته

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
وااايييي تركيددددم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
میگم یه سوال صبونتو چطور حساب کردی شده ۱۸۰؟🙄من اینارو میخورم باهم تا ۲۳۰ میره😐

آخ عزیزم 😃😃اخه لیوان شیرم خیلی کوچیکه نصف لیوان معمولیه تقریبا

بعد تخم مرغ سفیده کامل می خورم نصف زرده .بقیه زرده رو می ریزم دور

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
گلم من از کالری شمار زیره استفاده میکنم ینی اشتباه حساب میکنه؟؟؟ مثلا الان لنا جون حدودا ۱۵ قاشق پلو ...

۱۵ تا پلو نبود‌.۱۰ تا بود به اضافه ۵ قاشق خورشت😅😅

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
گزارش#   صبحانه:چای+خرما+کره+نان۲کف(۱۹۶) ناهار:کوفته+ماست(۳۴۲) میانوعده:زردآلو+آلوچه سبز+چا ...

مرسی عزیزم دیگه خودت مشکلشو گفتی 😅

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
گزارش#   @donyay_kochak      ورزش زومبا فیتنس یک ساعت + چالش  اب ۸ ...

جان جان ..... نون و برنج خوش میگذره عزیزم چیزی کم نداری ☹😅😅😅

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2706