2733
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805827 بازدید | 290067 پست
مزش فوق العادس یه بار امتحان کن مشتریش میشی😋🤪۰۰

نهه حاضرم گشنه بمونم😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ن عزیزم وزنت زیاد نمیشه.  چون اگه صدتا اضافه بخوری از اونور هم دوتا فست 500تایی داری. اگررررر ...

یعنی این منهای دویست فست ۷۰۰ اشتبا بوده؟ 

یادمه پرسیدم همین بود😐😐

حالا یا منهای ۱۰۰ فست ۵۰۰،، یا کلا منهای دویست بدون فست باشم؟ 

به حکمتش دل بسپار 🌿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان 72 کیلویی زهرا؟؟ بیای زیر 70  سایزت کم میشه. ورزش حتما بکن.  اول با رقص شروع کن وس ...

سلام سهیلا جونم خوبی عزیزم شرمنده بی خبر گزاشتم رفتم چیکارا میکنی چطوری

خدایا شکرت به خاطر پسرای قند عسلم شکرت 
سمیهههههه😱بیا ببین امروز روز شکنجه منه😥 @سمیه1396     از صبح که خالم اینجا دور همی هس ...

برنج در حد ۵یا ۶ قاشق بگیر با مرغ، کنار بشقابت را یه عالمههه سالاد پر کن که لبریز بشه 😂 بگن این دختره چقدر میخوره

وایی چقدر هله هوله... افرین که اینقدر با اراده شدی💪💪💪

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
@سمیه1396     گزارش#  ‍ ‍  سلام  صبحانه نیمرو+ ۲ کف لواش+گوجه&nb ...

سلام گلم🌸

من فکر کردم مهمونی دعوتیی 😆😆😆نگوو میری خونه جاری....

جای  اصلیی کاری میری😁😁😁

ورزش روز فرمدهی باتسن  وسطش هم خرما و شکلات تلخ خوردم @سمیه1396  

عالیههه👌👌👌خدا قوت 💪

@شیرین_آردا     سلام عزیزم خوبی شما بودی میخواستی بری عروسی رژیم پروتیین گرفتی؟ اگه ار ...

سلام عزیزم مرسی تو خوبی؟؟

آره گرفتم من سه روز گرفتم یک کیلو کم کردم. سه چهار روزم تثبیت پروتئین بودم. برا من مهمش این بود که از استوپی دربیام. راستش مهدیه من الان از هیکلم راضی ام بخاطر همون دست و دلم به رژیم نمیره. کالری شمارمم پریده که شده گوز بالا گوز. از هفته بعد باید بطور جدی ورزشو رژیمو شروع کنم من دوس دارم یه سایزم کم کنم. الانم شوشو خونس هی چیزای خوشمزه میخواد. امروزم دسر عربی درستیدم☹️

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
یعنی این منهای دویست فست ۷۰۰ اشتبا بوده؟  یادمه پرسیدم همین بود😐😐 حالا یا منهای ۱۰۰ فست ۵۰۰ ...

ن گلم اشتباه نبود. الهه جان گفت اینطوری بگیریم.

اره یکی از اون فرمولارو برو عزیزم.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
سلام عزیزم چرا من گزارش میدم ج نمیدی؟؟تگ هم میشی میزنم آبی میشه بهم اخطار ندی حذف شم  

اشتباه تگ نمیکنی؟؟ ریپ کن منو. بخدا تگ کردنای تو و فلفلکیم نمیاد منم فقط شما دوتارو نمیتونم تگ کنم نمیدونم چرا

تاشقایق هست زندگی بایدکرد❤️وزن اولیه ۷۹😑 وزن الانم۶۳😌وزن هدفم ۵۵💪🏻🏆.    من همونیم که دنبال آرزوهااش رفت! ویولونیستم و میخونم! کیک تولدم میپزممم😋  
سلام سهیلا جونم خوبی عزیزم شرمنده بی خبر گزاشتم رفتم چیکارا میکنی چطوری

سلام عزیزدلم.خوبم مرسی.

تو چطوری؟

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
ببخشیدیه سوال یه کیلویی که کم کردی برنگشت تثبیتش سخته😯

آخه میدونی چیه من درحالت عادی هم پلو و نون خیلی خیلی کم میخورم. حتی هفته ای یه بار. اصلا بد عادت شدم دلم نمیخواد. همش مرغ و گوشت و ماهی میخورم. صبحانه ها مثلا اوتمیل یا شیر و خرما یا مثلا موز و ارده اینارو دوس دارم. ناهارا با یک چهارم سینه مرغ سیر سیرم. بخاطر همون تثبیتش برا من راحت بود. فقط صبحانه هاشو ندوس. دوتا سفیده میخوردم با نصف زرده. زرده کلا آبپز دوس ندارم. مثلا عاااااشق آب کرفسم. روزی یک لیترم باشه میخورم مخصوصا با لیمو ترش. سرتو بدرد آوردم ببخش😁🤨

قربونت گلم موفق باشی😘🌼🌼

عزيزم خسته نباشى و شبت بخير🌹🌹

گزارش#  

صبحانه ٥٠ گرم نان تافتون ٢٠ گرم پنير يك قاشق عسل ٢٦٦ كالرى

ناهار ١٥٠ گرم دلمه فلفل ٣٠٠ كالرى

شام دوتا تخم مرغ اب پز و يك كف دست نان٢٣٨ كالرى

ميان وعده ٢٠٠ گرم طالبى٥٠ كالرى

آب ٣ليوان تا اخر شب ٨تا ميخورم

چالش چوب👍👍👍

مصرفى ٨٩٠

مجاز ١١٦٠