2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805065 بازدید | 290067 پست
تو دلمه برنج خیلی کم بود در حد دو ق غ شاید اره ببخشید من باید غذامو قبل گرسنگی اماده کنم ولی یه چی ...

نوش جونت گلم

دقیقا.. باید غذااماده باشه، وگرنه موقع گشنگی، هر جی تو یخچال باشه، خورده میشه..

چالش صفحه ۱۳۳۵۱ را بخون

تک نشدی

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@هستی،بانو   گزارش# کالری مجاز 1360 کالری مصرفی  1107 صبحانه: 2 کف دست نان بربری+ ...

برنامت عالی ،ولی آب کم خوردی جیگر ،بقیش پرفکت👌👌👌👌👌👌👌

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چالش قندت که خراب نشده ولیی‌کالریت خیلیی بالا زده     فردا با ۱۰۰۰ ببند.. ورزش هم داش ...

سنگک تااازه سنگک تااازه

امااان از نون تازه😢😢😢😢😢😢😢

فردا کاش بتونم 700تا ببندم یکشنبه یه عدد قشنگ ببینم رو ترازو😩

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
@هستی،بانو   عزیزم من امروز افتضاح کار داشتم خیلی خستم اگه اشکالی نداره عکس نرم افزار رو بزا ...

فردا مصمم تر ادامه بده از این قبیل گند زدنا گاها پیش میاد نزار باعث سردی بشه و انگیزتو ببره 

شعارمن💪💪💪اکر یه وعدت رو خراب کردی وعده بعدی رژیم باش👌👌

وزن شروع ۸۶.  وزن فعلی. ۶۴/۵    هدف ۶۰                   
2728
بچه هااا ی گل🌸🌸🌸🌸 چالششششش داریممم چه چالشیی.. می خوام همتون را کمر باریک و باربی کنم😁 ...

ممنونم من اینو بعضی روزها انجام میدادم عالیه ولی همیشه ایستاده یعنی باس نم رو کوچیک کرده 🤔ازین به بعد هر روری انجام میدم

@سمیه1396    

سلام ریییس
ص:نان و پنیر و خیار و گوجه
ن:استامبولی ۵قاشق
ش:ماهی گریل
میان وعده:هندونه و خرما
جمع کالری:١٠٠٠
ورزش مهمون دارم نمیتونم ولی از صبح تا شب در حال کوزتیم
چالش شیرینی رعایت
آب زیاد😋 خیلی تشنه میشم

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
سلام گلم🌸 شام بهش نون پنیر دادی😆😆😆 مادر شوهر گرامیی هستند😂😂😂

نه بابا کی می‌تونه به صوفیا لورن نون پنیر بده جرات چنین کاری رو ندارم خودم هوس کردم یه لقمه خوردم شوری بدنم کم شده بود😁😁😁
دقیقااااااخود خودشه 😭😭😭😭😭

گروه طلایی🌺تثبیت🌺حس بعد از موفقیت را با هیچ چیزی نمیتوان عوض کرد😍
بریان چیه عزیزم ؟؟؟ تو مانکن هم زدم نبوود

عزیزم یه غذای معروف اصفهانیه

نشنیدین تاحالا؟؟

خیلی خوشمزه س😋😋 و فک کنم پر کالری😩

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2740

@سمیه1396    

سلام عزیزم

صبحانه املت با20گرم نان،😀

ناهارپلوبافسنجون وترشی سیر😅

شام ومیان وعده هندوانه،گوجه سبز.دم نوش وکشمش وخرما

امروزکارای خونه فقط انجام دادم،دوشنبه عازم سفرهستم عزیزم،الانم باخستگی زیاددارم گزارشمومی نویسم😧

سلام عزیزم  صبحانه نان لواش تخم مرغ  ناهار ماکارونی  شام هندوانه  میان وعده ...

سلام عزیزم 🖒🖒💜💜

فقط کالریتو پر کن با شیر ماست سبزیجات 

بیشتر بسوزون کمتر نخور 

موفق باشی عزیزم 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
سنگک تااازه سنگک تااازه امااان از نون تازه😢😢😢😢😢😢😢 فردا کاش بتونم 700تا ببندم یکشنبه یه عدد ...

اگه تونستی ۷۰۰ ببندی که عالیی میشه👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
ممنونم من اینو بعضی روزها انجام میدادم عالیه ولی همیشه ایستاده یعنی باس نم رو کوچیک کرده 🤔ازین به ب ...

اره خیلی حرکت خوبی هست،، ولی نشسته انجامش بده..

@سمیه1396     سلام ریییس ص:نان و پنیر و خیار و گوجه ن:استامبولی ۵قاشق ش:ماهی گریل میان و ...

سلام گلم🌸

خدا قوت.. کالی سوزیت میشه کوزتی😅

با غذاا،، سبزیجات بخور جون عمت

دوستان  گلم سلام  کسی تجربه دکتر رژیم داره؟؟  این رژیم عایا اشتباس؟؟؟ مثلا مال یک ...

عزیزم من دکتر رژیم رفتم و فوق العاده خوب بود اما بخاطر اینک هر دوهفته باید میرفتم و دلایل دیگه ول کردم نرفتم⁦🤦

رژیم من اینجور بود ی روزش 

ص۳ونیم کف دست نون ی قوطی پنیر گوجه خیار ی گردو ۱لیوان شیر میانوعده ی میوه ناهار «دوبار تا ۳بار پلو داشتم ک نوشته بود درصورت امکان برنج خالی نباشه با عدس ماش و..»مثلا امروزش پلویی .۱۴ق ش خ برنج ی پیاله خورشت با ۴تیکه گوشت «هر گوشت ب اندازه قوطی کبریت»۱لیوان ماست شوید وخیار با ی بشقاب سالاد و سبزی میان وعده عصر ی میوه شام ۱لیوان عدسی سبزی ۱کف دست نون وسبزی .

باز روزه بعدش ی مدل دیگه واقعا عالی بود و کم زیاد کردم  حذف کامل شیرینی جات مصنوعی در روز کلا ۳خرما خشک ن رطب یا ۱۵عدد کشمش اب هرچی میخاستیم قرص ویتامین مینرال ورزش یا ایروبیک یا زومبا یا پیلاتس بدن سازی میگف ب هیچ عنوان 

اها اینم بود ک رو انگشتت ی علامت بزن بهش نگا کن بگو بجومم باید هر لقمه زیاد میجویدیم و اگ چیزی ناراحتمون میکرد مینوشیم هرچی هوس میکردیم مینوشتیم حتما بشقاب و قاشمون کوچیک میبود هدف میذاشتیم مثل اینجا حق نداشتیم ب جز روز دکترمون بریم رو وزنه اونجام خودشون همه چی انذازه میگرفتن

ماله من اینجور بود

🌹اللهم عجل لولیک الفرج🌹