2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805068 بازدید | 290067 پست
گلم سعی کن حداقل  رقص را داشته باشی ، روزایی که ورزش نداری😉

باشه عشقم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
@سمیه1396     گزارش# سلام ص:سبوس گندم +نان 2کف+شیر 1لیوان  225 ن:پلو5ق+قرمه سب ...

سلام گلم..

مواد غذاییت عالیی بودش👌👌👌

نزدیک موعدت هست؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کارم آشپزی.جمعه ها غذا درست نمیکنم 😂😂😂

😆😆😆😆😆

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
سلام سمیه جون امروز دعوت بودیم خونه یکی از اقواممون توی شهرستان هستن نتونستم با ترازو کار کنم ...

خوب بود گلم🌸

به حاش فردا را حتما بورزش💪

چالش حدید صفحه ۱۳۳۵۱ را بخون. 

تکدون تو هم خراب شده😊

دوستان  گلم سلام  کسی تجربه دکتر رژیم داره؟؟  این رژیم عایا اشتباس؟؟؟ مثلا مال یک ...

من رفتم دکتر این روشو داد کلی کم کردم ولی چون رژیمش سخته نمیشه پایبند بود و وزن برمیگرده

خدایا شکرت 🌸
2740
@سمیه1396     گزارش#   9.خرداد صبحانه:19گ ارده+24گ 4شیره+74تافتون میانوعده:1زر ...

چالش قندت که خراب نشده

ولیی‌کالریت خیلیی بالا زده  

فردا با ۱۰۰۰ ببند.. ورزش هم داشته باش..

سلام گلم🌸 ای بابا.. اقا از هر چی بیشتر از یه مشت درست نکن✊.. همش میمونه ..تا نخوریشم،، خیا ...

تو دلمه برنج خیلی کم بود در حد دو ق غ شاید

اره ببخشید من باید غذامو قبل گرسنگی اماده کنم

ولی یه چیزی امروز بعد ده روز برنج کته خوردم

من رفتم دکتر این روشو داد کلی کم کردم ولی چون رژیمش سخته نمیشه پایبند بود و وزن برمیگرده

یعنی همین روش منو؟؟؟ واقعن کم میکنم؟؟؟😍

ببین شیرینی جات داره توش 

خیلی زیاده 

یعنی رژیمش درسته؟؟؟؟ 

😍واس خوشبخت شدنم صلوات میفرستی؟ تاریخ شروع رژیم ۳۰ مرداد وزن شروع ۸۷