2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805071 بازدید | 290067 پست
 سلام گلم🌸 ۸ تاا دلمه.. ماشاالله راستی مگه قرار نبود برید خرید مرید؟؟؟

از یکشنبه رضا میاد تا سه شنبه 

میریم خرید و آزمایش و محضر

دلمه هاش کوچولو بودااا 😆

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از خواهرم سوال کردم ،گفت ۱۵تا صبح ناشتا نیم ساعت قبل صبحانه میخوردم،

15 تا گندم رو میجویده؟ 

امیدوارم خیلی زود توی گروه سبز ببینمت🤩😘

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
2731

سلام سمیه جون

امروز دعوت بودیم خونه یکی از اقواممون توی شهرستان هستن

نتونستم با ترازو کار کنم

صبحانه 👈 هندوانه یک برش + نان لواش سبوسدار حدود 3گرم + پنیر حدود 3 گرم + خرما رطب یکدونه + گردو نصفی

میان‌وعده صبح 👈 شکلات زنجفیلی یکدونه

ناهار 👈 سینه مرغ یک تیکه حدود100 گرم + برنج 4 قاشق

میانوعده 👈 طالبی دو برش کوچیک + هندوانه یک برش متوسط + شکلات زنجفیلی یکدونه

شام 👈  نصف بلال  + یک لیوان شیر کاکائو

جمع کالری 👈 از 900 تا فک کنم نزده باشه بالا

ورزش ها 👈 هیچی😪خیلی خسته ام

@سمیه1396    

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
@سمیه1396       سلام گزارش امروز ۹ خرداد مژگان #گزارش ‍  صبحانه  ...

سلام گلم🌸

ای بابا.. اقا از هر چی بیشتر از یه مشت درست نکن✊.. همش میمونه ..تا نخوریشم،، خیالت راحت نمیشه..

ولی ورزشات عالییی بودشااا..

راستیی با این خساب هم ناهار و هم شام، برنج خوردی ؟ اره؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
من تقريبا يكم از گوشتاي زير بند سوتينم با اين حركت رفت پايه ام واسه اين چالش عااااليه

اره خیلییی خوبه...👌👌👌

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
عزیزان لطفا امضامو بخونین چالش جدید و یکماهه و اجباری🧡😍 @النا123     @somayehh &nb ...

صبحانه🍽=نون لواش3کف🌯+خامه2ق🍥+کره بادوم نصف🍯 ق184
میان وعده صبح🍰=بیسکوییت🍪 و شیر کم چرب🍵202
ناهار🍽=آبدوغ خیار(ماست.خیار.سبزی.نون لواش11کف)575
شام🍽=جوجه120
ورزش=کل راه پله های ساختمون و پارکینگ کسی نبود تمیز کردم جارو آب وایتکس و شستشو2ساعت
آب=6تا
مصرفی1438
مجاز1494
مولتی یونی زینک و قرص ویتامینE🌝

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2740
گزارش#   صبحانه:شير+نان تست جو سه نان+كره بادوم زميني(٢٠٣) ميان وعده:هندونه+ملون(٨٠) ناهار: ...

گلم سعی کن حداقل  رقص را داشته باشی ، روزایی که ورزش نداری😉

@سمیه1396     صبحانه دو عدد خرما۳۸ ناهار تخم مرغ و نان۴۲۰ ملون۱۸۰ شام برنج و خورشت قی ...

عالیهه.. فقط سبزیجات مصرف کن حتما👌

چالش صفحا ۱۳۳۵۱ را هم بخون..

تک دونت خرابه😉

با دسته طی میشه😍

اره اینم میشه.. خلاصه هر جیز درازی که تو خونه داریم، عالیه واسه این حرکت 👌👌👌👌

@سمیه1396    

گزارش#  

9.خرداد

صبحانه:19گ ارده+24گ 4شیره+74تافتون

میانوعده:1زردآلو+1چای با هیچی

ناهار:200گ ته چین مرغ+1بشقاب سالاد فصل بدون سس

میانوعده:2تا چای+17گ شکلات تلخ(72کالری)

شام:سنگک تازه ب مقدار زیاد+پنیر لاکتیکی15گ+3تا قاچ هندونه

آب7تا لیوان

مجاز:1275

مصرفی:1437

چالش درازنشست انجام شد

مولتی خوردم

چالش قندم شکلات 75درصد خوردم خراب شد فک کنم

ورزش:1چالش بازو

گروه آبی🥲     وزن اولیه:۷۳.۵۰     وزن هدف:۶۷      قد:۱۷۰                                      
@سمیه1396     گزارش#   سلام ، من امروز فعالیت نداشتم ،از فردا ان شالله میترکونم& ...

سلام گلم🌸

فقط کالری اون جوجه ات   چه خبرهه دخترر... یه سبزی، سالادی، چیزی در کنارش میخوردی، یه حجم معدت را میگرفت

بترس از روز حسابرسی یکشنبه😈

@سمیه1396     من کالریمو حساب نکردم ولی اصلا پرخوری نداشتم ومیدونم اضافه هم نخوردم ورزش ...

افرین. خیلی هم عالیههه👌👌👌👌

تو هم که سبزیجات نخوردی

عکس فلافل توی فر غذاهای.رژیمی#   راستش این اصلا مزه فلافل نمیداد و یه کم له شد ولی خیلی خوشم ...

افرین.. چه خوشرنگ شده👌👌👌👌نوش جان