2733
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805001 بازدید | 290067 پست
سلام من قدم کوتاهه ۱۵۳ولی اصلأ کسی تاحالابهم نگفته کوتاهی😳منم راضیم شکر🙏

خوبی زخ نباید قدش خیلی بلند باشه به خاطر هدفت پرسیدم 

لطفا لایک نکن ممنون       براخوشبخت شدن و رسیدن به آرزوهام یه صلوات میفرستی        اللهم صلی علی محمد و آل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیز دلم حالا صبر میکنیم بلاخره میان گزارش بدن به سپیده جون  اگرم نیومدن ک تصمیم با خود س ...

خواهش گلم.کاربری چند تایی شون را از تو تاپیک سایز پیدا کردم یا تگ نمیشن یا اگه مثل اسمشون را پیدا کنه عکس گروه بنفش ندارن

@مامانه_سیدکوچولو

@azie‍ 

@abremaman‍ 

@مری27

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2728
گزارش#   سلام عزیزدلم😘امیدوارم دیروز تماسی ک دوسداشتی باشه برات زده شده باشه🌷 🌴🌴🌴🌴🌴🌴 ...

سلام قربونت برم.

اون تماس رو داشتم ولی موند تا چند روز دیگه.یعنی منتظر ی تماس دیگه😦. فداتشم ک یادت مونده بود😍😍😍.

گزارشتم عالی. 👏👏👏

نکات انگیزشیت هم بیسسسسسسست دختر. چ مثال قشنگ و ملموسی.افرین👌👌👌👌.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
آره واقعا من موندم چرا نمی بندن دهنشون رو ایششششششششششششششش ممنون عزیزم تا 6صبح بیدار بودم بعد ه ...

بیخیال هرکسی جز خودت.🙆🙆.

هیچی نمیشه عزیزم استرس نداشته باش.

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..
سلام قربونت برم. اون تماس رو داشتم ولی موند تا چند روز دیگه.یعنی منتظر ی تماس دیگه😦. فداتشم ک یادت ...

خدانکنه عزیزدلم😍

ایشالا بهترینا برات پیش بیاد،، خیره😘

خواهش میکنم عشقم قابلی نداره😊😊

به حکمتش دل بسپار 🌿
خواهش گلم.کاربری چند تایی شون را از تو تاپیک سایز پیدا کردم یا تگ نمیشن یا اگه مثل اسمشون را پیدا کن ...

سومی اومده 

دومی رو تگ کردم 

بقیشو امتحان میکنم.ممنون عزیز💜

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
2738
خدانکنه عزیزدلم😍 ایشالا بهترینا برات پیش بیاد،، خیره😘 خواهش میکنم عشقم قابلی نداره😊😊

ممنونممممممم دوست قشنگم.

💓💓💓💓💓💓💓💓💓

سلام گلم😍 دختر معلومههه کجایییی😕 دل منم تنگ شده برای اون تسبیحت😅

همین جام عزیزم میپلکم برای خودم😂😂😂😂😂😂

دیشب یه خبر بد بهم رسید .

یکم ناراحتم

پدر شوهرم چهار ماه بود زبون بسته هیچی نمیتونس بخوره

کرونا هم بود دکتر نبود بره دکتر.

دیگه دیشب جواب اندوسکوپی را با شوهرم بردن دکتر گفتن مشکوک به سرطان😢

بیچاره محمد دیشب اینقدر اشک ریخت و گریه کرد.

امروز هم نوبت سیتی اسکن داشت ساعت 12 حالا همش دلواپسم ببینم جواب سیتی شون چیه.

دعا کن براش سمیه جون.

من خودم دل خوشی ازش. نداشتم ولی راضی به مریضیش هم نیستم

سمیه جان سلام  عزیزم ❤❤ ببخشید ی سوال ✋ تا چقد وقت بعد از ورزش نباید چیزی بخوریم؟؟؟؟ چون شنی ...

سلام گلم🌸

بین ۱ ساعت تا ۱/۳۰ ساعت قبل و بعد ورزش چیزی نباید خورد...

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
چالش انگیزه ات عالی بود روی کاغد مبنویسم که بزنم روی یخچال 

مرسی عزیزم😍😘

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
سلام عزیزم چه طوری خوبی؟ زیبا کجاسش؟نیس انگاری؟

سلام گلم مرسی خوبم، خوبی؟ 😘

زیبا جان از بعد از بروزرسانی سایت نیومده،، الهه جان گفتن یمدت سرش شلوغه بعدش میاد،، الانم آسنات جان گزارش بچه های زیبا رو میبینه🌷🌷🌷🌹🌹🌹

به حکمتش دل بسپار 🌿
2706