2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806109 بازدید | 290067 پست
کاربریشم ترکیده ک😲😲😲😲

واقعاااااا😨😨😨😨اخههه چه وقت اومدددههه چه وقتتت ترکیدههه

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@کابوووس    

نگی دیدی شانس منه🤣🤣🤣🤣🤣 یعنی ک چاقترم حتما😂😂😂😂😂😅😅😅😅

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪
2731
نگی دیدی شانس منه🤣🤣🤣🤣🤣 یعنی ک چاقترم حتما😂😂😂😂😂😅😅😅😅

خخخخ 🤔🤔🤔🤔🤔واقعا چرا 😂😂😂😂

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
@کابوووس    

نگین جونم اگه روشنشو داری نه نه  بفرست ک تغییرش بدم😅😅😅

گروه آبی💙 شروع رژیم ۹۹/۱/۱۷💙  وزن شروع ۷۹💙وزن فعلی ۷۰  وزن هدف ۶۰💙  قد ۱۷۲💙هر روز بخودت بگو مهم نیست چقدر سخته ب هر حال من انجامش میدم💪💪💪💪💪💪💪💪

[QUOTE=136071057]خخخخ 🤔🤔🤔🤔🤔واقعا چرا 😂😂😂😂[/QUOT باید متمایز باشم دیگه😂😂😂😂😂😅😅😅

خخخخ 🤔🤔🤔🤔🤔واقعا چرا 😂😂😂😂

پروفایل خوشگلا نصیب شما شد تیرهاش نصیب من😊😊😊😊😊😋😋😋

مگه سينه مرغ كالريش كم نيست؟؟؟ بعدمرغ دوتاسينه داره من يكشوخوردم!!! خاك توسرم مثلاامروز فست بود!

مرغ یعنی چی دوتا سینه داره مگه مث ما زناس😂😂😂😂خدا نکشدت دختر حال وهوامو با ای حرفت عوض کردی

نه گلم فردا رو وزن نکن یادم رفت تگت کنم 😳 صفحه ۱۲۴۷۲ رو بخون میدونم😶منم اگه یوقت گشنم باشه خی ...

البته اینم بگم مهدیه من پریودام پنج روزس یعنی فردا تقریبا روز آخره بازم‌وزن‌نکنم؟؟

و یسر لی امری (خدایا کارم را برایم آسان گردان)💕❤
مرغ یعنی چی دوتا سینه داره مگه مث ما زناس😂😂😂😂خدا نکشدت دختر حال وهوامو با ای حرفت عوض کردی

😂😂😂😂😂منظورش یه طرفشه من گرفتم چی میگه 😂😂😂

بیا این روشنه 😂😂

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
😂😂😂😂😂منظورش یه طرفشه من گرفتم چی میگه 😂😂😂 بیا این روشنه 😂😂

میدونم سرگروه مهربون و خوش اخلاقم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍دستت دردنکنه خوشگلم💋💋💋💋💋💋💋💋💋👈💖👉

😂😂😂😂😂منظورش یه طرفشه من گرفتم چی میگه 😂😂😂 بیا این روشنه 😂😂

نگین جونم ببین روشن شد😊😊😊😊

@فانتوم     @اسپرسو۶۷     @ایده     @بهاربانووو2   &nbs ...

سلام عزیزم

چشم حتما😘😘😘😘

ممنون از زحماتت😍خدا خیرت بده عزیزم که اینقدر مهربون و دلسوز هستی😘😘😘

گروه بنفش💜سرگروه سپیده جان😍........گمان می کنم هر آدمی باید پشت پنجره ی اتاقش،یک گلدان گل شمعدانی داشته باشد،که هر بار گلهایش خشک می شود و دوباره گل می دهد،یادش بیفتد که روزهای غم هم به پایان می رسند!به امید خدا 😍خدا جووونم میدونی منتظر معجزه هستم .خدایا شکرت خدایا  شکرت خدایا شکرت .ممنون و بی نهایت سپاسگزارم 😘😘😘
2706