2752
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1806195 بازدید | 290067 پست
منم خیلی تنبل بودم برا این کارا،اما الان با شوق انجام میدم لازمه برا پوست،زیادم وقت ن میگیره که

حتما شروع میگنم

کاش برای انگیزه بیشتر اینو هم به سرگروه گزارش می‌دادیم و یا برنامه ای چیزی داشت

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز دلم من میکرو انجکشن شدم بیمارستان مادر یزد پیش دکتر افلاطونیان من۶تا جنین داشتم..دو تاشو انتق ...

ممنون قشنگم ان شاء الله 🧿🙏

موهام همه سفید شده بااینکه 21 سالمه 

همسرم خیلی داغونه همش بايد بهش دلداری بدم درحالی که خودم به دلداری نیاز دارم. 

من بیمارستان مهدیه انجام دادم جنین هم ندارم

این دفعه میخوام برم بیمارستان ارش

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ممنون قشنگم ان شاء الله 🧿🙏 موهام همه سفید شده بااینکه 21 سالمه  همسرم خیلی داغونه همش بايد ...

وای عزیزم هنوز خیلی فرصت داری

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
ترازوم اومد😍😍😍

وای عزیزم خیلی مبارکت باشه

ان شاالله باهاش به وزن ایده الت برسی😁

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
ممنون قشنگم ان شاء الله 🧿🙏 موهام همه سفید شده بااینکه 21 سالمه  همسرم خیلی داغونه همش بايد ...

باور کن من دوست خواهرم بعد۱۶سال بدون هیچ دارویی بچه دار شد یه پسد ناز

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

اوووه عزیز دلم...تازه اول راهیییی..خ وقت داری 

انشاالله ب وقتش و هر موقع ک صلاح خدا باشه خدا بهترین و مصیبت کنهههه 🙏🙏❤💋

باورش باتو...چ جوریش با خدا🩵
کاربریشم ترکیده ک😲😲😲😲

سپیده من از فرصت خواب شوهرم استفاده کردم دارم ورزشمو انجام میدم خخخخخخ

عزیزم وزن شروع شما با من تقریبا یکی بوده.شما وقتی دهه 80 بودین چقدر ورزش و چه ورزشایی میکردین؟

من ایروبیک تو خونه کار میکردم روزی ۲۰۰تا پروانه میزدم ۲۰۰تا طناب 

رقص

چالش شکم

حلقه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
میشه عکسشو بهم بدی ینی باطریش گیر نمیاد؟

نمیدونم گیر میاد یا نه اگه قلمی بود بهتر بود. 

اون گرده باطریشه

ما تو خونه بودیم دیدیم داره خونه میلرزه به اندازه 2 -3 ثانیه گفتم زلزله است بعد قطع شد فکر کردم بچه ...

😆😆عزیزم خب ترسیده بودین 

خداروشکر به خیر گذشت

2706