2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805065 بازدید | 290067 پست
عزیزم همه چیز خوبه بود جز اون نوشابه و قند 🥴 اگا با گوشت چرخ کرده درست کردی برن گوشت چرخ گرده اما ...

سرسفره بود شاید یه قلوب خوردم بعد چون بیر ون بودیم هیچی جا قند نبود بخورم ولی کشمش دارم میزارم جیبم بیرونم برم‌کشمش میخورم عوض قند

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒

@kiarash_mami   زیبا جون من امروز خیلی ارادم کم بود یکم پر خوری کردم رفته بودم خونه مامان بزرگم مامانم امروز تو مدرسش کار داشت مارو فرستاد پیش آنام اینقد بهمون غذا داد ب زور هم گیر داده بود بخور لاغر شدی دیگ نتونستم دلشو بشکونم کلی غذا چیده بود دورم لقمه میگرف میذاش دهنم 😑 دیگ بعدش خجالت کشیدم غذاهامو ثبت کنم ولی ساعت ۱۰ شب ک رسیدم خونه یه لیوان قهوه خوردم ده دیقه بعد ورزش قدرتی انجام دادم ۴۰۰ کالری سوزوندم میخوام فردا جبرانش کنم ببخشید دیگ:(

گروه آبی😻😻 وزن شروع :۶۵ وزن هدف ۶۰ قد:۱۶۸💪💪💪 وزن فعلی ۶۴ پیش به سوی عروسک شدن 😌😌😌             بزرگترین ریسک، ریسک نکردن است! در این دنیا که به سرعت تغییر می کند، تنها استراتژی که شکست را تضمین می کند، ریسک نکردن است. “مارک زاکربرگ”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتر شدی سحر جون؟

نه اصلا حوصله ندارم از ترس ب خونریزی افتادم این ماه دومین پریودیمه فردا نمونه برداری دارم دعا کنید برام😔😔

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜

میگم زعفران اشتهاآوره؟آخه هروقت میخورم عین دیونه ها میوفتم رو غذا انگا از قطعی اومدم اصلا مامانم میگه چته ن رژیمت ن به این خوردنت یعنی افتضاح ولع خوردن میگیرم وای بامیه چقد خوردم جعبه تموم کردم نمیدونم چرا کسی میدونم اصلا انگار یکی دیگه شده بودم😣😣😣🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😖😖

شروع رژیم ۱۳۹۹/۲/۲۴ 💙گروه آبی💙وزن اولیه:۶۰هدف:۵۰
2728

@سمیه1396  

سلام گلم 🌺

سحری 👈 شنیسل مرغ 45 گرم + کباب تابه ای 30 گرم + ته دیگ سیب زمینی 7 گرم + برنج 4 گرم

افطار(همش تقریبی یه ولی بیشتر زدم ، چون دعوت بودیم) 👈 نان تافتون 15 گرم + پنیر 10 گرم + گردو 10 گرم + آش رشته 150 گرم + شله زرد 1/5 قاشق +سبزی زیاااد

میانوعده 👈 زولبیا و چوب شور حدود 2، 3 گرم + خرمای رطب 2 عدد

شام 👈 هندوانه 300 گرم + طالبی 200 گرم

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
سلام گلم چی شده سحر جونم؟

@بامدادخمار    

دعاکنید فردا جواب نمونه برداریم خوب باشه خیلیییی میترسم راسش دیگ کالری حساب نمیکنم چون استرس دارم از اینورمعذاب وجدان دارم میترسم چاق بشمبا رحمت ب اینجا رسیده بودم حالم اصلا توصیفی نیس

@مامانجوجوبودم   😔😔😔شکوه جون بخون

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜

@سمیه1396    

راستی یادم رفت ورزش هارو بگم

500 ساق پا + 200 شنا روی دیوار + چالش ران و شکم

سمیه اون گزارش قبلیم اشکالی نداشت؟ جون، دیدم فقط لایک کردی پرسیدم

امیدوارم 99.9.9 بهترین اتفاق برای همه و خودم بیفته 😍🤲. گروه سبز هستم 😉     وزن شروع:56  وزن اکنون :52  وزن هدف:50💪.  قد:160
عزیزم چرا عکس پروفایل نزاشتی  فقط بایک برنامه حساب کن ‌‌و مقایسه نکن

من هر کاری کردم نشد عزیزم حتی اینجا از دوستان کمک خواستم تصویری بهم راهنمایی دادن ولی بازم نشد گویا از مدل گوشیمه 😔😔😥😥

2738
@سمیه1396     راستی یادم رفت ورزش هارو بگم 500 ساق پا + 200 شنا روی دیوار + چالش ران و ...

قدت چنده عزیزم؟

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
قدت چنده عزیزم؟

قدم که چیزه🤦‍♀️کوتاهه🙈

دقیق نگرفتم ولی آخرین بار فک کنم 158 اینا بود😕

قدم که چیزه🤦‍♀️کوتاهه🙈 دقیق نگرفتم ولی آخرین بار فک کنم 158 اینا بود😕

عععع هم قد منی ولی فکر نکنم به ما بگن قد کوتاه وزنت چند گلم؟

شروع رژیم ۱۳۹۹/۲/۲۴ 💙گروه آبی💙وزن اولیه:۶۰هدف:۵۰
قدم که چیزه🤦‍♀️کوتاهه🙈 دقیق نگرفتم ولی آخرین بار فک کنم 158 اینا بود😕

وای خوب منم159هستم.وزنمم56میخام بشم53.شماورزشم میکنی؟من سختمه ورزش😠😠😠

گروه سبز💚 وزن اولیه58😏 وزن فعلی52/600😄💪 وزن هدف50😆💪😆💪😆💪وبعدانشاا...تثبیت😄قدمم159😆 9/9/99انشاا...کروناوگرونیاسرنگون شه🙏
نه گلم 💗مریم جون شامت باید سبک باشه دیگه الان تو امروز سحری و افطار تقریبا هیچی نخوردی همه ی کالری ...

نه عزیزم من همون افطار خوردم شام دیروقت میشه همون ساعت۸ونیم میخورم

@sepiiiiiideh    

سپیده جان سلام

من واقعا شرمنده ی شمام که این دفعه هم فراموش کردم قبل یازده گزارش بدم

این روزا خیلی درگیر درسم ،شما فراموشی منو به پای بی نظمی نذار.

بازم ببخشید ، ماچ به روی ماهت!

گزارش امروز

افطار : چهار کف دست نان + شامی + سیب زمینی تنوری+ کاهو +گوجه + خیارشور

میان وعده :،نصف لیوان بستنی شکلاتی

سحری : سه کف دست نان + شامی + گوجه + کاهو

پنج لیوان اب

ورزش  نیم ساعت پیاده روی

مصرفی ۱۶۰۰ مجاز ۱۷۰۰