2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805065 بازدید | 290067 پست
باریکلا خانم هنرمند...👏👏👏پنیر خانگی درس کردی.. گلم هم سحری و هم شامت غذای مقوی نخوردیااا.. ای ...

اره اشتها نداشتم استرس زلزله دارم هم تهران هم خرم اباد

من آب زیاد میخورم بالای ده لیوام دیگه نگفتم 

ووووی ۷ ریشتر😨😨😨😨😨 الهییی چرا خونهاشونو درست نمیکنن آخه؟؟😢

چ میدونم. 😩. 

سرگروه آبی،،گروه ۲           وزن اولیه88🙈🙈وزن فعلی63،700😊😊وزن هدف60😍برای رسیدن به خواسته هات آرزو نکن، تلاش کن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@سمیه1396     صبحانه شیرقهوه+خرما ناهارماهی  شام شامی+20گرم نان سنگک+سیرترشی میا ...

سیر ترشی میخوری، ضعف نمیگیری؟؟ 

همون حلقه هم عالیه👌👌👌

بادوم زمینی ان را هم افتتاح کردیااا😊نوش‌جان

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
@سمیه1396     من امروز مقداری گند زدم خخخخ سحر 10 قاشق سالاد ماکارونی 500 کالری 😆 افط ...

به به چه سالاد ماکارانی به رگ زدی😁 ۱۰ قاشق😦

قبل غذا اب میخوری؟؟؟

استوار‌ مثل‌ کوه🏔 جاری مثل رود 🌊                                      ((اون سنگی‌که جلو پات میفته، میتونه پله صعودت باشه✌️))🌸   شروع:۶۴ 🏃‍♀️.الان ۵۶/۷۰۰👈۵۵/۶۰۰👈۵۵👈۵۴/۵🏃‍♀️ هدف ۵۳…قد: ۱۶۷                                   🌸 استاد تغییر باشم نه قربانی تقدیر🌸   تاپیک چالشها                🌸غذای_رژیمی# 🌸
2731
[QUOTE=135978686]من الانم میترسم شب خوابم نمیبره دیشب همش پا میشدم فکر میکردم زلزله اومده کلا رد داد ...

آبجی من یادم نبود فردا روز فست الان سحر با شوهرم برنج خوردم الان چیکار کنم ۸ ق خوردم 😭😭😭😭😭😭😭

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
 به به چه سالاد ماکارانی به رگ زدی😁 ۱۰ قاشق😦 قبل غذا اب میخوری؟؟؟

تقریبا تو طول روز 5-6 لیوان آب میخورم 

ولی قبل غذا ن نمیخورم

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
بله حتما ببخشید املت خیلی دوس دارم نتونستنم نخورم بعدکه دیدم کالریم زده بالا مجبور شدم شام کم بخورم ...

گلم قبل غذا خوردن، همیشه اول‌کالریش را حساب کن که تحت تحت کنترلت باشه😉🌸

قبل غذا هم اب یادت نره...

اره اشتها نداشتم استرس زلزله دارم هم تهران هم خرم اباد من آب زیاد میخورم بالای ده لیوام دیگه نگفتم& ...

دیشب یکی از بچه ها دعا گذاشته بود واسه ایمنی از زلزله، (دور از جونت....)

قبل خواب همیشه ایة الکرسی بخون، ارامش میده بهت....

2740
تقریبا تو طول روز 5-6 لیوان آب میخورم  ولی قبل غذا ن نمیخورم

حتما امتحانش کن اب قبل غذا

راستی سایز بشقابت را پیش دستی بگیر ...

اینااا خیلییی تاثیر داره تو کم‌خوردناا.. خود مغز یه جورایی گول میخوره😆

@elli_arad    

@sh_saadat    

رژیمی های عزیز،، باربی های تو خونه... گزارش یادتون نره...

فرخنده منم ی بار اینجوری شدم موقع دبیرستان دوستمو از جلو مدرسه دزدیدن منم مثل تو شوکه شده بودم چشمام ...

وای واقعا مزخرفه نمیدونم من چرا همچینم یعنی یکی جلون آتیش بگیره دور از جون فقط میتونم نگاه کنم قفل میکنم

حتما امتحانش کن اب قبل غذا راستی سایز بشقابت را پیش دستی بگیر ... اینااا خیلییی تاثیر داره تو ک ...

حتما

امتحان میکنم سحر 

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

گزارش# @عروسترکم     @دوباره_زندگی      

افطار.سوپ واش رطب وارده(۵۰۳)😐

میان.سمبوسه وفرنی(۶۰۴)😯

شام اش(۴۱۶)😱هممش تقصیراش خوشمزه پرکالری بی تربیت😩خیلی دوسش دارم امروزنتونستم مقاومت کنم دربرابرش شوهرم نخورد منم خداخواسته😓

سحری.سالاد وپرتقال مجبورم بخورم(۸۳)

مجاز۱۵۸۰

مصرفی۱۶۰۸

تاالان داشتم ورزش میکردم شایدبسوزنن

نیم ساعت پیاده روی

۱ساعت حلقه

۶۰تا درازنشست

حرکت چپ ووراست برای پهلو 

۱۵تاشنادیواری

۲۹۰تاطناب

میناجون عزیزنیستی امیدوارم حالت خوب باشه🌸🌷🌹

گروه قرمزشروع از1 دی باتاپیک بامدادخمار وزن شروع90 هدف60.    89.300»»»