2737
2739
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805065 بازدید | 290067 پست
یعنی آش و برنج و باهم نخورم؟؟خوردم کالریم پرشه خب.

نه گلم 💗مریم جون شامت باید سبک باشه دیگه

الان تو امروز سحری و افطار تقریبا هیچی نخوردی همه ی کالریت مونده واسه شام خب معلومه باید سنگین بخوری تا پر بشه 

ووی راست میگی😍😍😍خدا شادت کنه که شادم کردی شوهرم چپ و راست میگه چاخ شدی بیچاره😑😑😑 الان ۵۲ ام ی ...

😑😑 شوهرت تفنگ بامداد لازمه ها 🔫

نه اصلا چاق نشدی شکمت هم طبیعیه دیگه مثل اینکه توش نینی هستا بعدم زایمان کنی نصفت کم میشه 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂  

بامداد جون کاش من دوباره برگردم گروه زرد @مهدیه24      

سرگروهم خیلی خوب بود هر روزی که گزارش میدادم سریع انرژی میفرستاد اون روز رو ابرا بودم وای الان اصلا اینطور نیست وشیمون شدم از تغییر گروهم 

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.    
عزیزم من نوشابه بدون قند گرفتم لایته میتونم بخورم خیلی دلم میخواد

منم همین مشکل  دارم 😭😭😭😭اما نمیخورم به جاش دوغ بخور اگه میتونی

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2731
منم‌دیروز سر یه توت با شوهرم دعوام شد دیگه باهاش حرف نزدم دیشبم یه تومار بلند بالا واسش نوشتم‌واتس آ ...

کاش مشکل منم  این جوری بود ....

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
😑😑 شوهرت تفنگ بامداد لازمه ها 🔫 نه اصلا چاق نشدی شکمت هم طبیعیه دیگه مثل اینکه توش نینی هستا بعد ...

خدا کنه😑😑😑  امروز اومدم جلو آیینه میگه واااخ فری دوباره داری مثه موقعی که سر آوا حامله بودی چاق میشی نخور حوصله ندارم روزی ۱۰۰ بار بری رو ترازو😂😂😂فک کنم‌ باید با تفنگت بیای سراغش

چشم سرگروه آخر سر ما تورو پیر میکنیم حرص نخور دیشب من هیچی نخوردم زلزله اومد خیلی ترسیدم فشارم رو ۷ ...

منم ترسیدم اما بیخسال رد شد رژیمتو خراب نکن یکشنبه خوشحال شی کالری بندیت افتضاح بود امشب 

تاپیک وزن💙سرگروه آبی گروه ۳💙تاپیک لاغری بامداد خمار ❤وزن شروع چالش۶۵ وزن هدف ۵۵وزن فعلی ۵۹.۱۰۰به امید دیدن عدد ۵۵روی ترازو 😋 شروع چالش۹۹/۱/۳۱ما میتوانیم وقتی بهانه سازی میکنی برایت چه نتیجه ای دارد؟؟ هیچ ....پس ماهیچه بساز نه بهانه 💪
2738
خوشبحالت الهه ما سکته کردیم من فشارم رو ۷ بود خوب شد نبودی خونه خونه ما همچین لرزید😱😱😱😱

من بودم سکته میکردم دفعه ی پیش تا دوروز خواب نداشتم 😭 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
اره شوهرم میگفت اسیر شدیم شب جمعه ای😂😂😂😂 کرجی؟

تو یه تاپیکی یه عکس گذاشتن آقاهه با لباس زیر در حال فرار بود🤣🤣🤣🤣

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
بامداد جون کاش من دوباره برگردم گروه زرد @مهدیه24       سرگروهم خیلی خوب بود ...

عزیزم این دوسه روز بخاطر آخر هفته شاید سرگروهت نیست 

من بهش میگم حتما 

بازم اگه اینجوری بود میخوای برو تو گروه هستی جون 

منم همین مشکل  دارم 😭😭😭😭اما نمیخورم به جاش دوغ بخور اگه میتونی

حالا این نوشابه رو چیکار کنم 

انقدر دوغ خوردم پوستم سفید شده 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ولی شیرنی جات رو حذف کردم اصلا صورتم جوش نمیزنه خدایی دمت گرم نگین جان خیلی سخت گیری یه چیز شیرین بخوریم تفنگ به دست میای تیر بارون مون میکنی 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
عزیزم این دوسه روز بخاطر آخر هفته شاید سرگروهت نیست  من بهش میگم حتما  بازم اگه اینجوری ...

آره اگه این کار رو بکنید خیلی بهتره 😘😘😘❤️❤️❤️

گروه  سبز    👈وزن اوليه: ٦٨ 😓.🌻  هدف آخر بهار:۶۴ 🔒 🌻هدف آخر تابستان :۵۲ 🔒🌻  وزن هدف نهايي:٥٠🤩🔒🌻تاريخ شروع : ١٤٠١/٠٢/٢٤       💫💫هيچ كاري نشد نداره 💫💫.       وزن الان :😔٦٨.