2737
2734
عنوان

زندگی سالم و کاهش وزن (بامداد خمار ) تاپیک جدید

| مشاهده متن کامل بحث + 1805142 بازدید | 290067 پست
قبول باشه عزیزم🙏🙏 خیلییی خوبهههه آفرییین👏👏👏👏👏👏 اوووف گوجه سبز و چاقاله بادوم😋😋😋

قبول حق عزیزم .

اره تا میتونیم گوجه سبزو چاقاله ذخیره کنیم تا سال بعد😁😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🌸🌸🌸🌸🌸❤❤

عزیزم من چه کنم تا یکشنبه صبر کنم یا ... لطفا بهم بگید   

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم
2731
2738

گزارش#

صبحانه:نيمرو+٣٠ گرم لواش(١١٨ كالري)
ميان وعده:سيب(٧٧ كالري)
ناهار:جوجه+١٠گرم لواش(٢٢٦)
شام؛٣٠٠ گرم سوپ ورميشل(٢٧٠)
كالري دريافتي:٦٩١
ورزش:نيم ساعت حلقه

@mamanali95    

@مامان_اليساهستم

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
نوش جونت. خوبه اسم کوجیکت چی بود؟🙈🙈.

گزارش#  

صبحانه:نيمرو+٣٠ گرم لواش(١١٨ كالري)
ميان وعده:سيب(٧٧ كالري)
ناهار:جوجه+١٠گرم لواش(٢٢٦)
شام؛٣٠٠ گرم سوپ ورميشل(٢٧٠)
كالري دريافتي:٦٩١
ورزش:نيم ساعت حلقه

@mamanali95    

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
اولشا نفمیدم چی گفتی🤔

گِرِه سرطانی باید نمونه برداری بشه.

مهویه جون من شبا نمیتونم گزارش بدم روزا میدم شبا درگیر دخترم میشم نمیخابه نپیرسم بیام

گزارش# نیم ساعت رقص ی ربع پیاده روی ده لیوان آب کالری ۱۷۲۳

خیلی از ماها مدت ها پیش مردیم تو سکوتی که هیچوقت ، هیچکس ، هیچ جوره درکش نکرد ..!💜💜💜
نه گلم اشکال نداره میتونی بری گروه زرد موفق باشی✋✋✋✋✋✋✋💜💜 @مهدیه24    آجی این فرزندم ...

خیلی ممنون بابت این چند مدت  

گروه نارنجی1وزن شروع83   77/400-->76/100-->74/900-->74-->73/800--> 73/100-->72/500-->71/800 هدف اول70 هدف دوم65 هدف سوم60 هدف آخر 55(اگه بتونم)  شروع رژیم 1399/01/13 حتمامی تونم
عالیههه خانم ورزشکار👏👏👏👏 فقط تاریخ بزن بالای گزارشت... و کالاری مجاز و مصرفیت را بنویس.. بق ...

ممنونم😍باشه

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍
2706